Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Vércukor szint mérésre ki...

A Vércukor szint mérésre ki az beutalót, a védőnő? Most 23hetes vagok, mikor kérjek beutalót? Ha jól tudom 26hetesen esedékes ez a vizsgálat. Miből áll? Szóval mennyi idő, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon köszönöm
2010. szept. 9. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő adta,aki a nőgyógyásztól hozta.Elvonulsz laborba x gramm gyógyszertári szőlőcukorral(majd a védőnő azt is megmondja).Leveszik a vért,a cukrot bekeverik vízzel.Megiszod,2 óra múlva visszamész és vesznek vért megint.A leletért du. vissza kell majd menned,amit a dokid fog megnézni.
2010. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a cukorterhelés mint ahogy az előző válaszoló írta, annyi különbséggel hogy nekem 3x vettek vért. Éhgyomorra, aztán megittam a cukros vizet, 1 és 2 óra múlva is vettek vért.
2010. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy nálunk 24 hetesen van a cukorterhelés.
2010. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 22hetes vagyok és én 24hetesen fogok menni.Nálunk ez van előírva.
2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy 24hetsen van itt is, sőt valószínű, mert mindenki ezt írja.:)

Nem voltam vele tisztában.

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!