Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hol vette a kismama ruháit?...

Ki hol vette a kismama ruháit? Első terhesség, ezért vagyok ilyen tapasztalatlan a témában.

Figyelt kérdés

febr. 19. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én Bonprix-n rendeltem, plusz egy kis helyi üzletben vettem pár csinosabbat.
febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Marketplace-en és helyi Facebook csoportokban.
febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ami kimondottan kismama ruha azt Lidlben. 10 hetes voltam csak amikor volt akció, de kockáztattam és bevásároltam akkor. 1 nadrág vol amit csak 2x tudtam felvenni, mert combban kihíztam.


De vettem ruhát C&A-ban, kínaiban is. Volt egy 2 oldalt gumis nadrágom a New Yokerből. Csak eggyel nagyobb méretet kellett vennem, mint a normál méretem.

febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Marketplace, Facebook csoport, Lidl.

Bőven elég volt. Néhányat kaptam is.

febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Melyik kimamának a ruháit?
febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én csak 1-2 számmal nagyobb nadrágokat vettem.


Pólóból meg volt itthon egy-két ilyen promóciós póló (futóverseny, céges póló), amiket előtte itthoni pólóként használtam.

febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy kismama farmer t vettem a H&M ben, Az összes többi ruha jó volt rám.
febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Farmernadrágot a helyi kínaiban. Kismama cicanadrágot netről. Más nem volt pluszban.

Ja, meg 3 szoptatós melltartót, és szülés utánra szoptatós hálóingeket, de utóbbit csak kórházban használtam.

febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bonprix, Lidl
febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Turiban 3 kismama gatyát, abból 2 farmer. Darabját 600forintért😂 Nem fogok tízezrekért vásárolni arra a 3 hónapra. Nyáron már vagy 10 éve "kismama ruhákat hordok", ami sima ruha szűkebb felsőrésszel, bő aljjal. Nyáron szülök, szóval meg is vagyunk.
febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!