Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több (3-4-5) műszeres befejezé...

Több (3-4-5) műszeres befejezés után lett valakinek egészséges babája?

Figyelt kérdés

febr. 21. 22:05
 1/5 Truest ***** válasza:
100%

Barátnőmnek 4 abortusz után született 3 egészséges gyermeke.

Egy elhalt terhessége is volt mellette.

febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 missed abom volt 7 hònapon belül. Az elsőnêl 3 műtétem volt ( az első kettő után maradt bent mêg szövet). A màsodiknál 2 mûtét szintén bent hagyott szövet miatt. Közötte volt egy kèmiai terhességem. Most 16 hetes kismama vagyok, minden rendben a terhessèggel, minden genetikai vizsgàlat után alacsony kockàzat eredmènyt kaptunk.


2 hònappal az utolsò műtètem utàn lettem terhes.

febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két missed abom volt fél éven belül. Z elsőt ismételni kellett. Az utolsó után vártunk fél évet és úgy fogant a kislányunk, aki most lesz 3 hónapos.
febr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 egészséges terhesség

3 missed műtettel

Megint 1 egészséges terhesség

febr. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Szerencsére az orvostudomány folyamatosan fejlődik, és a modern eszközökkel már sokkal kisebb az esély arra, hogy meddővé váljon egy nő. Nem lehetetlen, de ahhoz, hogy úgy alakuljon, elképesztően pechesnek kell lenni.
febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!