Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letagadtátok már bármikor is...

Letagadtátok már bármikor is a terhességeteket? Utána volt belőle sértődés?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11 hetes, és a páromon meg a kisfiunkon kívül, aki még nem tud beszélni, senki sem tudja. Páran már rákérdeztek, van aki konkrétan, hogy nem vagyok-e terhes, van aki csak közvetve, hogy mikor jön a kistesó. Azt mondtuk mindenkinek, hogy még nem vagyok terhes. Ha már publikus lesz, akkor nem fognak megharagudni?
2010. okt. 24. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem reklámoztam,de ha valaki észrevette,nem tagadtam le,mert ez nem szégyen. Ma már akkor sem,ha valaki nincs férjnél.
2010. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj belőle ügyet. biztosan nem fognak megsértődni, majd elmondod, h nem voltatok benne biztosak és babonából nem mondtátok el. meg fogják érteni
2010. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tavasszal volt egy terhességem, és amikor szinte már az egész család, baráti kör, szomszédság velünk örült, elvetéltem. Nagyon rossz volt, mert utána még hetekig, hónapokig kérdezték, hogy hogy vagyunk, mikor jön a baba. Újra és újra feltépték a fájó sebeket. Most úgy döntöttünk, senkinek nem mondjuk el a 12-13. hétig.
2010. okt. 24. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem fognak megharagudni. De én sosem tagadtam le.

Viszont volt egy vetélésem és pont mentünk haza a kórházból a férjemmel, mikor az egyik szomszéd kérdezte, hogy mikor lesz már babánk. Hebegtem-habogtam, mondtuk, hogy már tervben van, jön amikor jönni akar. Nem mondtuk el, hogy pont akkor ment el a babánk :S

2010. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tereltem, amikor valaki így konkréten rákérdezett, pl: jajj, szóval tényleg dagadt vagyok?! De amikor "nyilvános" lett a dolog, odamentem és elmondtam, hogy tényleg babát várok, de ez és ez miatt nem akartuk hamarabb megosztani veletek az örömhírt. Annyira boldogok lesznek, hogy úgyse fognak megsértődni :)
2010. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Páromnál rákérdeztek,simán letagadta.Őszintén szólva,én nem kérdeznék rá,az ember majd bejelenti amikor akarja.Én kedden leszek 10 hetes,12.hétig nem akarjuk mondani,így döntöttünk,és szerintem ezt tiszteletben kell tartani.Ha az illető megsértődik,akkor így járt,de nem hiszem hogy meg fog.
2010. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem tagadtam, csak kikerültem a választ, vagy valami úton-módon eltereltem a témát. Aztán a 10. héten mondtuk meg a családnak. Látszott tesómon, hogy nem esett jól neki, hogy eddig vártunk a bejelentéssel. De másnap reggelre rajtuk kívül már kb. 4-en tudták. Kicsit pletykás a tesóm, szóval nem bántam meg. :)
2010. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom kérdezgette egyfolytában, így kb 4-5 hetesen is. letagadtuk, meg akartuk várni az első orvosi vizsgálatot. nem volt belőle semmi. meg egy távolabbi munkatárs is kérdezte, de akkor még nem mondtam a főnöknek, ezért letagadtam. nem értem, miért kérdezgetik, úgyis időben meg fogják tudni, se előbb, se később.
2010. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!