Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hematómàja volt...

Akinek volt hematómàja volt hogy egyben tàvozott?

Figyelt kérdés

febr. 24. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Szakaszosan ürült, aztán egyszer csak már nem látták. De volt nekem is hematómás kérdésem és volt, aki írta, hogy hatalmas darabok jöttek ki belőle.
febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Elsőnek elöntött egy nagy mennyiségű vér,akkor 1-2 napig vérzett kicsit,majd egy barna maszatolós nap után elmúlt. Ezután rá 1 héttel elkezdtem újra barnázni,majd pisilésnél 1x csak kijött egy nagy darab vérömleny,de ilyen 6 cm-s biztos volt. Akkor voltam az ügyeleten is mert utána vérzett is megint kicsit,akkor látták,hogy kisebb darab már az UH-n a hematóma és számítsak még ilyenre,mivel elkezdett ürülni. Még ezután ott a napokba 2x jött egy-egy nagyobb darab egybe is,plusz barnás-véres váladéktól kezdve minden szín kb. Még vagy 1-2 hétig ezután napi 1x tuti volt barna törlésem,ezután már nem láttak semmit az UH-n. Azóta se,most 24 hetes vagyok. Hát mit ne mondjak ijesztő volt... főleg mikor na mondom megnézem mi volt ez ami kijött belőlem,féltem,hogy a magzat. Kitartást!
febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x véreztem. Nem tudom véletlen egybeesés-e, de a 4. és a 8. héten, amikor meg kellett volna jönnie. Mind2szer 2 napig. A 4. héten 33 mm-es hematómám volt, nagyon féltem mi lesz. 8. héten vérzés után 2 nappal kaptam időpontot uh-ra, már nem volt hematóma. Szerencsére a terhesség rendben volt, a kisfiam 3 hónapos egészséges és gyönyörű❤️
febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap, anélkül, hogy tudtam volna, hogy hematómám van, kifakadt, és vérzett. Épp vizsgálatra indultunk, tényként kezeltem, hogy vetélek (7 hetes terhes voltam).

Akkor láttak egy ellaposodott, de nagy hematómát. Az embrió rendben volt, szívhangot is akkor hallottam először.

Aznap több vér nem volt. Rá 2 napra aztán távozott némi barnázás kíséretében a hematóma. A mérete kb. egyezett azzal, amit az orvos a leletre írt.

Nem is tudtam, mi a fene az, mert egy nagy alvadt, lapos vérdarab volt, de mivel tudtam, hogy az embrió nem lehet ilyen, és kigoogleztam képkeresőben, hogy a távozó hematóma pont ilyen, megnyugodtam.

Rendben kihordtam a terhességet. 🙂

febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!