Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi minden lehet felritkulás...

Mi minden lehet felritkulás egy 10 hetes embrió mellett?

Figyelt kérdés
10 hetes várandós vagyok és tegnap egy 21x4 mm felritkulást mondott az orvos a babán kívül. Ez a 4. UH-m, de eddig csak baba és szikhólyag volt. Volt már másnak is hasonló?

febr. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs panaszod, semmi. De 10 hetesen miért volt már a 4. UH-d?
febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Pl. lombik terhességnél. Engem 10. hétig hetente néztek a reprodukciós intézetben, 4. héttől.

febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert először magánba mentem azonnal mert vérhigítót kell szúrnom pozitiv teszttől, és kellett a nőgyógyászati doksi, utána az orvosomhoz mentem, hogy adjon időpontot a terhesgondozás 1. napjára, de ha ott voltam akkor már ő is megvizsgált, de mivel pici volt 3 hét múlva megint megnézett, 4. alkalommal pedig barnázás miatt mentem, arra kaptam progit és aszkorbinsavat.
febr. 25. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázás után, azt mondta a doki bármi lehet. Lehet, hogy ikrek lettek volna, csak mire én várandósság megállapításra mentem, az egyik levált és lehet ártalmatlan folyamat is, de nem túl jó helyen kezdődött meg. Akkor írt progit, nekem segített. Elmúlt a barnázás és 2 hét múlva már a felritkulás sem látszott. Szóval azon felül, hogy megijesztett, szerencsére nem lett semmilyen következménye.
febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két terhességemnél is volt, nem okozott semmilyen panaszt aztán elmúlt. Mivel nálunk sok az iker a családban, a dokim szerint valószínűleg ikerterhességnek indultak.
febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! a férjem anyukájának is van ikertesója, ezért nem kizárt sajnos, hogy ketten voltak
febr. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!