Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy babát várok?

Lehetséges, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam 18 hónapos, igény szerint szopizik mai napig, elég sokat. Majdnem 18 hónappal a szülés után jött meg először, és annak a második napján együtt voltunk a férjemmel védekezés nélkül. Azóta semmi, görcsöl ugyan a hasam, mintha meg akarna jönni. Most már 12 napja késik. Csináltam 2 tesztet is, negatív lett. Dokinál is voltam, aki szerint egy 4 mm-es echomentes felritkulás vélelmezhetõ, amely korai petezsáknak megfelelhet. Nem mondta rá 100%, hogy baba. Járt már valaki hasonlóan?

2023. jún. 8. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk UH gépek. Ha a doki nem látott semmit, mi végképp nem fogunk :) vagy igen, vagy nem. Majd kiderül. Türelem.
2023. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi több infót tudunk adni, mint az orvos?
2023. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás nem véd a terhesség ellen, ha ezért tüntetted fel a kérdésben, ettől függetlenül lehetsz terhes. De ha az UH és a doki, meg a teszt se tud mit mondani akkor, mi se tudunk semmit. Ha nagyon kíváncsi vagy HCG szintet lehet méretni, de egyszerűbb várni pár hetet és ha nem jön meg újra tesztelni.
2023. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, de ahogy a leírás végén is írtam, hasonló esetekre lennék kíváncsi, ott mi lett a végkifejlet. Nem gondolom senkiről, hogy látatlanban megmondja, mi lehet velem.
2023. jún. 8. 11:51
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Menj el vérvételre, hcg t nézess, ha vérben nincs, nincs terhesség
2023. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív volt a teszt, akkor nem petezsákot látott. Viszont jó lenne utánajárni, hogy mit, nehogy valami rosszindulatú dolog legyen.
2023. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A hasonló eset nem te vagy. Végződött ilyesmi már mindenhogy, ha valaki azt írja nem lett belőle semmi, akkor az rád nézve full nem releváns.
2023. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint a 6-os. Ha a terhesség miatt lenne a felritkulás, akkor egy érzékenyebb teszt már biztos mutatna valamit.
2023. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan esetem mikor menstruáció elött mentem nődokihoz. Felritkulást látott és annyi volt a reakciója hogy vagy terhesseg vagy menstruáció.

Mivel a nyálkahártya válik le menstruációkor igy az is "felritkul".

Ha a teszt negatív akkor nem valószínű hogy terhes vagy.

2023. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 1x jött meg szülés óta, egyáltalán nem biztos hogy azonnal rendszeres is lesz a mensid. Főleg ha még jelenleg is szoptatsz. Nekem kb 7 hónap kellett hozzá hogy beálljon.
2023. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!