Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tartozhatok már ide...

Mikor tartozhatok már ide közétek? ;- (

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ide írom ki, de annyira el vagyok már keseredve.... 16 hónapja próbálkozunk a babával, sikertelenül... Minden reggel olvasgatom a gyiket, és elképzelem milyen jó lesz ha ebben a kategóriában kérdezgethetek már.. mindig az jut az eszembe ha összejött volna az elején már rég babázhatnák. Járunk a BMC-be, már csak a hsg van hátra amitől nagyon félek. Minden éjjel azt álmodom, hogy pozitívat tesztelek.. Olyan jó érzés álmomban, olyan boldog vagyok, de persze felkel ébredni. Már úgy érzem sose fogok játszani veletek pocakos fotós képest.. Elnézést az elkeseredésért.

Köszönöm , hogy meghallgattatok.


2010. okt. 25. 08:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!

mi is a Tapolcai Reprodukciós Intézetben voltunk és csak a konzultációig jutotunk, mert 2 év után + lett a tesztem

2010. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerős csajszinak papírja volt róla hogy nem lehet gyereke. Arra rá 3 hónapra pozitív lett a tesztje. Már több mint egy éves a kisfia.

SOHA nem szabad feladni!

Hidd el fogsz ebben a kategóriában kérdezni:-))

2010. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

4ev utan sikerult,spontan.

Ha az elso babam megmarad mar 2,5eves lenne,nem szabad hatrafele nezni csak elore.kitartas.

2010. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat. Tudom, hogy nem szabad feladni.

Tegnap is mondtam a férjemnek, hogy tiszta hülyék vagyunk, a babkocsikat nézegettük a neten. Arról mesélt milyen kiságyat meg pelenkázó fog készíteni, asztalos. Mindig arról álmodozik szegény, hogy veszünk babahordozót, és majd Ő fogja magára csatolni... milyen büszke lesz stb... Jó, hogy így áll hozzá, csak én nagyon szomorú vagyok, hogy nem tudom neki megadni.

2010. okt. 25. 09:00
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sajnos segíteni, de azért leírom. Egyik sógornőm cukorbeteg, 5 éve voltak házasok, amikor megismerkedtünk a férjemmel. A férjem másik nővére már 10 éve volt házas. Egyiküknek sem sikerült teherbe esni, az elsőnek valószínűleg a cukra miatt, a másodikra semmi magyarázat nem volt. Csak nem jött. Nem voltak semmiféle kezelésen. Aztán egyik nap jön a telefon, hogy a cukorbeteg sógornőm terhes. Négy hónappal később pedig a 10 éve házas sógornőm esett teherbe! Volt ám nagy öröm a családban! Fél évvel később nekünk is sikerült. Most a férjem húga ment férjhez múlt hónapban, azt mondják az orvosai, hogy nem biztos, hogy lehet gyereke. A nővérei példáján okulva nem veszi túl komolyan az ijesztgetést.

Mindig van remény! :)

Ja, azt nem írtam, mi 3 hónapig próbálkoztunk úgy, hogy minden negatív tesztnél fél napig sírtam. Aztán jött ez-az az életünkbe, és azt láttuk, hogy milyen jó, hogy nem estem még teherbe, mert akkor most sokkal nehezebb lenne. Abban a hónapban teherbe is estem. Úgyhogy a körülményeket változtattuk vissza, és így minden jó lett.

Neked is kívánom, hogy így legyen!

2010. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mi a 6-dik évünket tapossuk a férjemmel. Van 2 üres gyönyörű gyerekszobánk az emeleten. Ez az év borzasztó nehéz volt minden szempontból. Anyagilag, érzelmileg, sőt sajnos apósom is meghalt. Volt mivel elfoglalni magunk. Jó ezeket a történeteket olvasni, csak most úgy érzem, hogy ezek csodák, és nekünk biztos nem jut egy ilyen....

Most nagyon mélyponton vagyok. De reménykedek pár nap és kimászok ebből. Egyébként nekem is az első hónap volt a legnagyobb csalódás.. Én naív... Azt hitem megy majd minden mint a karikacsapás. Annyira tudtam sajnálni, ha régebben ilyen párokról halottam akiknek nem sikerül, vagy lombikra járnak. Tiszteletem őket mert sejtettem, hogy milyen nehéz. DE álmomban nem gondoltam, hogy megtapasztalom. Azt is feldobtam valamelyik nap, hogy én nem tudom elhinni magamról, hogy végig fogok tudni csinálni, egy inszemet, vagy lombikot érzelmileg. Mire megkérdezte a férjem, hogy van más választásom?

És rájöttem igaza van.... Sokszor haragszok magamra amiér elkeseredek,"nyalogatom a sebeimet", de egyszerűen nem tudok olyan erős lenni mint mások...

2010. okt. 25. 09:27
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Légyszives ne bögesd meg a kismamákat! :-(

Na jo vicceltem! De tényleg elbögtem magam!

Én véletlen estem teherbe a férjemtöl. De nagyon boldogok voltunk. Nagy örömömben elujságoltam a fönökömnek is, hát nem kellett tovább dolgoznom. (6hetes voltam) Utánna 10hetesen tudtuk meg, hogy 6hetesen elhalt a baba! Szerinted? Ráadásul papirok miatt, be kellett mennem a volt m.helyre, fönök jön nagy vidáman, mi ujság, elküldtem a pokolba!

Utanna mar akartunk egy babat, egy évi hömérözés, stb. praktika nem segitett. Mikor azt mondtam elég, jöhetnek a vizsgálatok vagy jön a baba ha akar, egyböl sikerült!

Szoval tényleg, SOHA ne add fel!!!!

Amugy nem rég olvastam, hogy az Omega3 hiánya is akadályozhatja a teherbeesést! Egy probát megér, szedjétek mind2en és a folsavat is, apuka is, javitja a spermák minöségét!

Kivánom hogy, hamarosan hozzátok is beköszöntsön egy angyal! De szerintem a karácsonyfa alatt, már lesz egy pozitiv teszt! :-)

Sok örömöt és boldogságot nektek!

2010. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek kedves utolsó!!!!!!!!!! Nem akartam senkit bántani. Szedjük a férjemmel együtt az Omega 3 kapszulát.

Szedtem már gynex cseppet, mastodinon cseppet, és a szokott orvosi bogyók, closty, és társai is megvoltak. Köszönöm a tanácsod, és tényleg nem akarok senkit megrígatni. Elnézést!

2010. okt. 25. 10:00
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok!

Dehogy bántottál senkit sem! Vicceltem, bár rosszul jött le, én kérek bocsánatott!

De azért remélem a karácsonyi meglepetés meg lesz! :-)

Irhatom, hogy sajnálom ami veletek történik (ami igaz is), de ezzel nem vagytok elörébb. Igy csak biztatni tudlak. Ja, még annyit, tudom nehéz, talán neked még nehezebb, de ne görcsölj rá a témára!

Mosolyogj s a világ vissza mosolyog rád! :-))))

Egy "idiota" kismama (szegény gyerekem :-))))

2010. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk 6 év után sikerült.Már lombikra jelentkeztünk és minden vizsgálaton túlestünk amikor az első inszem előtt 2 héttel pozitívat teszteltem :)Soha ne add fel!!!!Nektek is sikerülni fog!:)

Minden jót!

27hkm

2010. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!