Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát?

Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal pár hónapja költöztünk össze de már évek óta ismerjük egymást..és nem rég derült ki hogy ikrekkel vagyok terhes a páromnak van rendes munkája és nekem is van bár kérdés meddig, nem tudom hogy a munkáltató enged e így dolgozni vagy repülök.emellett van még tartalékom.mindketten nagyon szerettünk volna gyereket és családot de nem tudom hogy ez e megfelelő pillanat, nem élném túl ha elkéne vetetnem de kétségbe vagyok esve hogy anyagilag beleférne két gyerek. De közben meg fiatalok sem vagyunk már.
febr. 27. 11:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Terhesen nem rúghatnak ki.
febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen megtartanám, nem kérdés.
febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Megfelelő idő soha nem lesz.Mindig lesz valami,ami miatt most ne.Terhesség bejelentésétől védett vagy,nem rúghatnak ki.Egyértelmű,hogy megtartanám őket.Ráadásul egy csoda,hogy spontán ikrek.
febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
febr. 27. 11:11
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy megtartanám. Az meg sajnos, egyáltalán nem biztos, hogy marad is kettő.
febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Igen tudom
febr. 27. 11:23
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nálunk is spontán ikrek lettek. Pont akkor kezdtünk bele a babaprojektbe, nem gondoltuk, hogy azonnal összejön, ráadásul kettő. Nem volt kérdés, hogy megtartjuk őket. Végül sajnos az élet úgy hozta, hogy nem maradtak velünk. Nektek minden jót és gratulálok! 🤗
febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen az igen felé hajlasz te is.

12 hét után szólhatsz, nem rúghat ki. Tetszik, nem tetszik a munkáltatódnak, a nők szoktak szülni.

febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%
Ezt csak te érezheted.
febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

A lakhatásotok mennyire áll stabilan?

Párod hogy érez a terhességgel kapcsolatban? Örül neki? Józan ésszel vagy anélkül?


Amiket eddig írtál normális körülményeknek hangzanak. Ha viszonylag oké és nem épp fél lábbal vagytok kint valami albiból. (Ami nem hiszem hogy így van, hisz írtad hogy van egy kis félretett pénzed.) Akkor, ha a helyedben lennék, én megtartanám.


-"mindketten nagyon szerettünk volna gyereket" Ha ez így van plusszban akkor talán itt az idő. Valami úvyis mindig lesz. Az ilyen időzítések sosem optimálisak.


Én nem vagyok az abortusz ellen. Van, hogy az a kissebik rossz. De nálatok nem így van.

febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!