Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Manapság ha magánorvoshoz...

Manapság ha magánorvoshoz jártok a terhesség alatt, akkor összesen mennyi pénzt hagytok ott a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti mennyit fizettek az orvosnak alkalmanként, összesen, hányszor mentek hozzá, és van e valamilyen vizsgálat amiért "felárat" kér?

Mi 8000 Ft-ot fizettünk eddig, de ekkor mindig volt ultrahang is. (Kétszer voltunk, még nagyon az elején vagyunk)


2010. okt. 25. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Kb. 100 e. összesen. Minden hónapban mentem 1x, plusz az utolsóban hetente. Nekem is 8 e / alkalom. Vizsgálaz + UH. Nyíregyháza, ha ez számít.
2010. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
... és a szülés + 50 E. Ez volt két éve. Első voltam.
2010. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Én is az elejétől járok. Most voltam 8. alkalommal. Alkalmanként 9.000.-ft+14.000.-ft volt a 12. heti kombinált teszt. Összesen 86.000.-ft eddig a dokinak csak a vizsgálatokra amikor mentem hozzá. Felárat semmiért nem kért. Nem volt miért.
2010. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem adott egy tervet a terhesgondozásra:

a 37. hétig 7* kell menni,

utána hetente, attól függ, mikor szülsz.

Ez a normál eset, ha mindig minden ok.

nekünk 10 /alkalom, abba benne van az uh is. felér nincs.

tehát olyan 100 e körül van . + a szülés..

2010. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Előző voltam. Még annyi, hogy most vagyok 36 hetes és ez az összeg csak eddig volt. Most már én is hetente fogok járni hozzá, igaz a kórházba és ott én nem adok neki pénzt, csak a szülésért, az meg nem tudom mennyi lesz, majd amennyit jónak látok. Meglátom mennyit foglalkozik velem, meg egyáltalán bent e lesz.
2010. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm 15ezer/alkalom (9-szer volt), ctg-kért plusz 4000ft-ot kért (4-szer volt) és 150ezer a szülésért.

(Na, én ezért jártam sztk-ba, a pénzt meg a kisfiúnkra költöttük.)

2010. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

8-szor voltam nála a magánrendelőben, ez 46ezer ft.

Már a végén járok, a kórházba járok be hozzá 2 naponta.

7ezer ft volt alkalmanként, mindig csinált ultrahangot.

2-szer kellett 2ezer ft-ot fizetnem, amikor "csak" ctg-re mentem hozzá (az is van a magánrendelőjében).

2010. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Én is úgy saccolom, hogy 100 körül lesz a vége + szülés.

Ti konkrétan rákérdeztetek a tarifákra, vagy fizettetek mindig amit épp mondott a doki? A szülés tarifáját a doki közölte előre, vagy szülés után megkérdeztétek, hogy akkor még mennyi lesz?

Köszi még egyszer!

2010. okt. 25. 11:52
 9/16 anonim ***** válasza:

17. héten járok.

Eddig 3x 10 000, és 1x12 000 (streptococcus kenet vizsgálatot is ki kellett fizetni)

1 x 30 000 Ft a kombinált teszt.

Jövő héten vissza a dokihoz, és jövő héten van a genetikai uh, ez együtt 25 000 Ft.

Havonta 1x kell menni a dokihoz, méhszájvizsgálat, uh, minden kérdésemre válaszol, mindenhová elirányít, mindent elmond. Nekem megéri. Más vizsgálatokért külön nem fizetünk már. A szüléshez úgy néz ki, megfogadjuk, de hogy mennyit fizetünk neki, azt még nem tudom, de nem is szokott fix árat mondani.

2010. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk ki van írva, ha nem lenne, én tuti megkérdezném, hogy mire számítsak. Nyilván ő sem ingyen gondolja a szülést., így a tiszta. Max. azt mondja, hogy ahogy gondolod.
2010. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!