Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek a terhesség...

Mit jelentenek a terhesség idejére írt betűk "h és a km" ez valami szleng, ki találta ki az úgy nem jó, hogy hónap+ nap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

h az esteleg hónap, bár én nem találkoztam vele még

km= kismama

és az nem hónap+nap, hanem hét+nap!

2011. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

h=hetes

km=kismama

2011. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki találta ki, mikor először itt kezdtem olvasgatni csak néztem, aztán szépen rájöttem hogy a hkm az x Hetes KisMama. Meg a nemvárt is új fogalom volt számomra a teherbeesés topicban, stb stb... Mindig tanul az ember. :)

Természetesen úgy is tökéletes ahogy te írod: hónap + nap. Ahány ház annyi szokás...

2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt látod pl. 38h km, akkor a h az a HÉT a km pedig a KISMAMA. Nem szleng, hanem rövidítés.
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, helyesbítek, nem hónap + nap, hanem hét + nap, igaza van előttem szólónak.
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, sajnos a kismamáknak manapság megannyi teendőik mellett csupán rövidítve tudnak ennyit is leírni.
2011. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hiába gondolkodtam nem tudtam rájönni, a "h"-ra még csakcsak, de "km". :D

Zavart, hogy nem értem. Még 1X köszi mindenkinek!!!

2011. febr. 23. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ide sorolnám még az ilyen kedvenceimet, mint pé (peteérés), mensi, barnázás. A szőr feláll a hátamon ezektől.
2011. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!