Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok már...

32 hetes terhes vagyok már egy ideje fáj a gerincem a derekam a hasam alja is mitől lehet???

Figyelt kérdés
már nem bírom nagyon szenvedek vele. a hasam alja csak néha néha de a derekam és a gerincem már kikészített valami tipp??
febr. 28. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A baba súlya, plusz lehet, hogy valami ideget is nyom. Nálam ugyanez volt.
febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Torna, kinezio tape, kismama masszázs segíthet.
febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez velem is épp így volt..nem igazán segített semmi
febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2# Szerintem inkább az,hogy hiába tudod,ha körülötted van 25 ember,barátnő,ismerős,aki kihordott kettőt is és akkor azt mondják,hogy nekik soha semmi tünet nem volt. Nőtt a hasa és ennyi. Se vizesedés,semmi. Keményedésről,stb hírből nem hallottak. És akkor elhiszed,hogy de jó,akkor nem lesz gond. Ezután meg jön a te terhességed,aminél végig itt húzódik ott húzódik,kihányod a lelked és rájössz,hogy nem is olyan a terhesség,mint ahogy bárki előadja.
febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!