Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam genetikai...

Tegnap voltam genetikai ultrahangon 12 hét 3 naposan. Ma reggelre enyhe barna, de inkább narancssárga folyásom volt. Ez lehet a vizsgálattól?

Figyelt kérdés
Mindent rendben találtak tegnap. Volt hasi, és hüvelyi ultrahang is. Ma reggelre pisilékor törléskor enyhe, nagyon kis mennyiségű, inább narancssárgás mint barna folyásom volt. Azóta már 2x voltam pisilni, semmi különöset nem láttam. Ez lehetett a vizsgálattól? Vagy menjek be az ügyeletre?

márc. 2. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell ügyeletre menni.
márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy a hüvelyi uh-tól volt. Ilyenkor valakinek érzékenyebb a hüvely és a méhszáj. Szerintem ennyi belefér, de ha megnyugtat menj be. Bár ha ennyivel bemész, szerintem nem megnyugodni fogsz, hanem csak bunkók lesznek veled, de te érzed.
márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!