Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy két petezsák...

Lehetséges hogy két petezsák van és nem vették észre ultrahangon?

Figyelt kérdés

márc. 3. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat, lehet, de attol is fugg, hogy mikor volt az uh, akkor hany hetes voltal.

Mibol gondolod amugy, hogy ez van?

márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány hetesen. Nálam a kétpetéjű ikreket 5 hét pár naposan látták egyértelműen.
márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány hetesen néztek meg.

De amúgy miért hiszed, hogy ikrek, ET volt?

márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nagyon nagy butaság, ne nevessetek ki légyszi … azért mert probléma miatt elég korán voltam uh-án, akkor koromnak megfelelő petezsákot mértek… következőn rettenetesen megijesztettek mert elméletileg kisebb lett… már el is engedtem. Ma mivel megint nem voltam jól bementunk, és most nagyobbat mértek mint először… és várjunk még egy hetet…. Természetesen az is megfordult a fejemben hogy elmérték és lehet ez a valószínűbb, de az is hogy esetleg kettő van. Sógornőm 4x volt és nem vették észre hogy méhen kívül van, elment magán és ott látták, szóval eléggé bizalmatlan vagyok, szerdán énis elmegyek magándokihoz…
márc. 3. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ebből nem értem, miért gondolod, hogy kettő van. Mire gondolsz, hogy a középső, kisebbnek mért egy 2. petezsák lett volna, nem az, amit először láttak? Olyan lehetséges, hogy ikerterhességnél nem egyazon aktusból fogannak, és emiatt egy kis késésben van a 2., de ez nem magyarázat arra, hol van az egyes számú petezsák ilyenkor.
márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem "elmérték", hanem több különböző mérés volt. Nekem anno azt mondta a dokim, hogy ha ugyan azzal a géppel, ugyanő öt perc különbséggel méricskélne, akkor sem jönne ki kétszer ugyan az.


Egy térbeli dolgot mér 2D-ben úgy, hogy kijelöl két pontot, amit abban a pillanatban a legtávolibbnak lát.

márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen hasznos választ még sehol se kaptam!!! Köszönöm :)
márc. 3. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vannak bajok nálad.
márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, tessék csak tovább görgetni.
márc. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!