Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, és mindentől...

13 hetes vagyok, és mindentől is rosszul. Elmúlik ez, vagy végig elkísér?

Figyelt kérdés
Bármihelyen ételre, italra nézek, a rosszul lét kap el. Néha "megkívánok" valamit, talán talán jóízűen megeszem, ahogy megettem máris hányingerem van, és ha csak a szagát megérzem annak amit előtte ettem, ki is jön amit sikerült letuszkolnom. Nem esnek jól a kedvenc ételeim, imádtam a zöldséget most egyenesen rosszul vagyok tőlük, még a csapvíz is megtudna hánytatni. 😩 elfog ez múlni.

márc. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elmúlik, vagy nem.


Unokanővéremnek elmúlt viszonylag hamar, unokabátyám felesége még a 28. hétben is hányt. :(

márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Két esélyes. Az első terhességemnél a 7-14. hétig tartott, utána mintha elvágták volna. Most a másodikkal 14+0-ánál járok, az 5. héttől megvolt és bár egy hete egy picit jobb (nem vagyok konstans rosszul), csak bízni tudok benne, hogy egyszercsak ismét "elvágják" ezt a rosszullevős időszakot. Viszont nem vagyok naív, az elsőnél nálam jött más... Brutális keresztcsont táji fájdalom, gyomorégés, alig bírtam bármit is meginni, 3. trimeszterben újra hányinger minden kaja után. Szóval szülés után hónapokkal én egyszercsak rácsodálkoztam, hogy "jéé, ilyen érzés igazán JÓL lenni?". :D

Bocsi, nem akartalak elkeseríteni, de készülj mindig rosszabbra és max kellemesen csalódsz! :)

márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig kínzott a rosszullét.
márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vyla válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is... 12hetes elmúltam de még mindig egésznapos hányinger van. Ha eszek azért vagyok rosszul, ha nem eszek akkor azért. A csapvíz nekem se marad meg. Szénsavas vizet szoktam inni, meg evés után rögtön egy pár korty colát. Tudom h nem egészséges, de segít lent tartani amit megettem.. Azt reméljük lassan elmúlnak vagy legalább enyhülnek a rosszullétek..Mindenki azt mondja h a 12.hét után jobb lesz...
márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elmúlik vagy nem, mindenkinek más. Nekem kb a 16. hétig volt non stop hányingerem. Utána csökkent. Azóta már 19 hetes vagyok, a hányás talán elmúlt a hányinger azért még előjön, de már nem egész napos. Étvágyam is kb van már, de zöldséget én sem tudom megenni, hiába próbálom hányingerem lesz tőle, pedig előtte egész sokfélét szerettem.

Kísérletezni kell, hogy mi az amit meg tudsz enni és inni és bent is marad.

Nekem pl kb a 10. héttől a hideg csapvíz mindennél jobban esik 😀, bármi szénsavas viszont kifejezetten rossz.

Nekem gyomorsav van szinte az elejétől, 15.héten írt fel az orvos Ludeát rá, megváltás volt.

Hat kitartás mindenkinek. 🙂

márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes vagyok, nàlam nem mùlott mèg el. Savas is vagyok, puffadtam is ( azt màr hàla nem), ugyanìgy rosszul vagyok mint te, folyton öklendezek. :(


Kitartàs!

márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mire megszületik majd elmúlik! 🥹 kitartás nektek is! 🩷
márc. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!