Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belélegezhettem toxoplazma...

Belélegezhettem toxoplazma vírust vagy lisztériát? 13 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Egy pici spajzban selejteztem rohadt, mosatlan paradicsomokat, amik büdösek voltak és háztájékiak. Egy jó ideig válogattam őket.


Be is lehet szívni a bennük lévő kórokozókat?



#toxoplazma #lisztéria #Rohadt zöldség
2023. szept. 4. 14:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam ki a kérdést. Tudom, hogy ezek nem vírusok.☺
2023. szept. 4. 14:42
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű, hogy bármit összeszedtél
2023. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor használj maszkot, de amúgy nem valószínű, hogy nagyon káros dolgokat szednél össze.
2023. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A pólómat lehet az orromra húztam, de lecsúszott mindig. Mondjuk múltkor a homokozó mellett álltal és pont a dzámba fújta a szél a homokot, ezért sem vagyok nyugodt.😕
2023. szept. 4. 14:54
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha ilyen aggódós vagy, akkor miért nincs nálad mindig maszk?

De mondom: baktériumok mindenütt vannak, alapvetően a szervezeted védekezik ellenük. Csak ne legyen túl sok, vagy túl rossz fajta.

A gyereked, mikor majd mászik, naponta fogja lapátolni a szájába. Azzal mit csinálsz majd? Beleőrülsz?

2023. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Sokszor van a táskámban, pont ezért. Ha gyógyszertárba megyek felveszem pl vagy ha éppen a boltban azt ecsetelgetik a hátam mögött, hogy x ideje hánynak, megy a hasuk, lázuk van stb. akkor is, de egy paradicsom selejtezésnél meg nem fordulna a fejemben csak most olvastam, hogy talán ígyis alkaphatunk kórokozókat elvileg.


Van már egy nagytesó itthon. Nem fertőtlenítettem betegesen csak a cumisüvegeit gőzöltem. Ha pl elgurult a játéka a cipőkhöz akkor lemostam és ennyi. Most meg úgyis ovis, szóval csak azt nem fogja hazahozni, ami nem létezik.

2023. szept. 4. 15:27
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Igen, belélegezhetted. A magzat végérvényesen károsodott.

Sőt, ami még nagyobb baj, az az, hogy a gyerek az intelligenciáját az anyától örökli.

Ha megszülted, kérlek hagyd a kórházban. Hátha nevelőszülők mellett kicsit tud fejlődni.

2023. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Undorító vagy utolsó. Leírhatnám, hogy mit javasolnék neked, de nem fogok lesüllyedni arra az legalja szintre ahol te állsz.
2023. szept. 4. 16:24
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy egy ilyen rettegő spájza hogyan lesz tele rothadó paradicsommal.
2023. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!