Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, hogy a ti bébitek is...

Volt, hogy a ti bébitek is csinált ilyet kismamák?

Figyelt kérdés

34. Hétben vagyok, ha valami tárgy ér a pocakomhoz akkor a baba oda rúg, ami elég gyakran elő fordul, hogy mikor a konyhában vagyok és a pult, vagy. Pult sarka hozzá ér a hasamhoz akkor a baba oda rúg.


Még mindig nem szoktam hozzá a nagy pocakhoz ezért van, hogy túl közel állok általában a sarkához és van, hogy kicsit oda nyomódik a hasam.



márc. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez természetes.
márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
A macskám szeretett dorombolni a hasamnak, a kisfiam csak úgy rúgdosta. 😅
márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez de aranyos:'D

Az én macskám elitél mióta terhes vagyok:'D

márc. 4. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azután ítélt el, miután hazajöttünk a babával. 😅 Egy hétig felém se nézett, duzzogott, hogy már nem ő az első, nem jöhet bármikor.
márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém konkrétan kirúgta a védőnő kezéből a szívhangfigyelőt. Pedig még be sem volt kapcsolva.
márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott ilyet! Pl. Egyszer ultrahang közben megrúgta a doki kezében a vizsgálófejet. 😀
márc. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintúgy...a Doki próbált volna ultrahangozni, a kislányom meg mindig oda rúgott ahova épp húzta az UH fejet... 🤣🤣 Nem volt egyszerű vizsgálat. Már fél éves, és ez a rugdalózása nagyon is megmaradt, egy percig sincs nyugodtan a lába 🤣🤣
márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, én vagyok akkor az ellenpélda, nekem egy örökmozgó volt a babám, de inkább nyugalmi helyzetben, tehát ha külső hatások nem igazán zavartak. Nst-n ha bizonyítania kellett volna, mindig inkább aludt, pedig hatalmasakat rúgott, mozgolodott a fiam 😄
márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többször beszélgettem nevelőanyummal, hogy milyen volt, mikor terhes volt bátyámmal ( szerették volna kistesót, de sajnos nem lehetett vérszerinti, így jöttem én egy otthonból még nagyon piciként). Azt mondta, hogy a tesóm kb konkrét házibulikat tartott a hasában, nagyon aktív volt már akkor is.
márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!