Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallucinálok, vagy érezhetem...

Hallucinálok, vagy érezhetem már 14 hetesen hogy mocorog a babám?

Figyelt kérdés
Bocsánat, első baba lesz, és nem tudom hogy létezik e, hogy őt érzem!?

márc. 11. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Létezhet. Én is korán kezdtem el érezni. Mindig csak egy pillanatra, meg nagyon ritkán. De tudtam, hogy ő az. Lepény a hátsó falon tapadt nekem.
márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Elsőnél 18hetesen éreztem. Mindenkitől azt kaptam, hogy korai...

Másodiknál 12 hetesen kezdték el kérdezgetni, hogy még mindig nem érzem?!

14 hetes voltam, mikor először éreztem. Szorosra volt húzva a nadrágom öve és meg ültem, úgy megijedtem, felpattantam egyből. Utána napokig nem éreztem. Majd egyre többet, gyakrabban.

márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Én egy fura kis bizsergést éreztem kb. 14 héttől. Persze mindenhol írták, hogy nem lehet a mozgás, baromság stb.

Aztán mikor tényleg mozogni kezdett, többé a bizsergést nem éreztem. Szóval szerintem ahogy nőtt a magzat, úgy lett egyre intenzívebb az érzet.

márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen. Én 17 hetes vagyok mellső fali lepénnyel, szóval eddig még csak kb.heti egyszer éreztem azt a buborékos érzést. Viszont még 13 hetes se voltam, amikor határozottan ő volt. Annyira kinyomta magát pont ott, ahova feküdni akartam, hogy ösztönösen oda nyúltam és elzavartam szegényt. Éreztem, ahogy arrébb ment. Mivel mások remélem, nem úszkálnak bennem, csak ő lehetett.
márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon ritkán, de előfordulhat ilyen korán. Úgy tapadt, úgy fekszik, a te testalkatod is "optimális" ehez, plusz nagyon figyeled, akkor lehet, hogy gyengén, de őt érzed. Persze nem biztos, lehet más is.
márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Simàn lehet, hogy őt érzed. Nekem a 17. héttől volt egyértelműen beazonosítható, mellső fali lepénnyel.
márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan pontozzatok le. Attól se jobban, se kevésbé nem fogom érezni 😁

#4

márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

En annyira nehezen tudom elkepzelni, hogy egy 6-8 centi hosszu, kb 20 grammos magzatot lehet erezni…

De vannak meg csodak :DD

márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

86%-oknak mi baja van?! Mindenkit lepontozott. Pedig az igaz, amit írtam. 🤷‍♀️


1.

márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet. Én első babát 14 hetesen kezdtem ici picit érezni, jobban pedig 16 hetesen.

A másodikat később éreztem meg, kb 18 hetesen.

márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!