Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most hallucinálok, vagy...

Most hallucinálok, vagy eltűnhet pelenka a bölcsiben?

Figyelt kérdés

minden gyereknek a pelenkázó felett van egy névvel ellátott kis flakkja, amibe pelust, törlőkendőt kell tenni, abból gazdálkodnak a gondozók.

minden gyermekre a neve szerinti polcról kapják a pelust(persze ezt nem szigorúan, néha megesik, ha valakinek elfogyott, és véletlen még nem pótolt, akkor egyet-egyet elvesznek másnak a helyéről)

2 csoportnak egy helységben van a pelenkázó/zuhanyzó/mosdó része, tehát ide olyan sacc 15 anyukának van bejárása, és eléggé normálisnak tűnik mindenki.

csak én pont szerdán néztem, hogy a gyerekem polcán van még vagy 8-10 db, erre másnap épphogy beviszem a gyereket már kérdezi is a gondozó, hogy hoztam e, mert nincs pelenka a gyerekem polcán...váratlanul ért a kérdés, így hirtelen annyit hebegtem csak, hogy hazarohanjak e érte azonnal, de jelezte, hogy nem, addig kölcsönöznek de holnapra vigyek..

mivel sokat hiányzott a gyerek eddig, így nincs kialakulva még rendszer hogy tudjam, pl hetente mennyi pelenkája megy el és viszonyítani tudnék.

azt tudom, hogy hétfőn kedden ebéd után hoztam el, mindkétszer otthon pelenkáztam át, kiadták totál pisisen, csere nélkül. tehát a héten nem is igen fogyhatott a polcáról a pelus, szóval olyan 80 %-os az esélye, hogy szerdán valóban volt 8-10 darab, tehát jól emlékszem és az is lehet hogy du néztem ráadásul.

csütörtök reggelre meg egy szál sincs...


ost vagy én tévedek hatalmasat, ill emlékszem totál rosszul, vagy?


2016. jan. 22. 19:32
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*Jav. ha valakinek épp elfogyott a pelusa, lehet a bölcsöde saját pelusát adja rá, nem egy másik szülőtől, ezt nem tudom.
2016. jan. 22. 19:35
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Most milyen választ vársz? Igen, lehet hogy valaki ellopta a pelenkátokat, de az is lehet, hogy rosszul emlékszel.
2016. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

ilyesmi választ amit írtál.

mert nem gondoltam volna, hogy lopással is számolni kell, akkor miért ilyen a rendszer, pl miért nincs a flakkokon akkor ajtó, lakat pl..

2016. jan. 22. 20:04
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
A bölcsiben rendszeres pelenkacsere van -reggeli, tízórai, ebéd, alvás és uzsonna előtt vagy után, tehát napi 5 darab fogy. Ok akkor cserélnek, ha te még úgy ítélned meg, hogy nem kell: ha épphogy nedves, már csere van.
2016. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ö köszi a tippet!

hétfőn rákérdezek, mert eddig nekem úgy tűnt, mintha csak akkor cserélnének amikor székletelnek.

(rendszeresen viszem haza csordultig tele pelussal, átázott gatyóval a gyereket..és nem iszik bent a gyerek...szóval valószínűsítem, hogy egész ottlét alatt gyűlt össze annyi...


alig kezdődött az első év, és máris tiszta krimi a bölcsöde és nyomozhatok minden után..

2016. jan. 22. 20:19
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg ha megkérdeznéd ezeket? Nagyon paranoiásnak tűnsz.
2016. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

persze, csak ugye hétfőig rágódni tudok csak rajta(ma nem volt bölcsiben)

és ugye az se mindegy hogyan kérdezzek, elvégre nem vádolhatok szülőket csak úgy légből kapva..

2016. jan. 22. 20:24
 8/27 A kérdező kommentje:

meg úgy is azt magyaráznák ,hogy pörög gyorsan..

lehet beszámozo legközelebb :D és tudom hanyadik pelusban viszem haza :)

2016. jan. 22. 20:25
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Ez a számozás marhaság és ritka sértő is a gondozononek. Ha soknak találod, ami fog, akkor kérdezz rá.
2016. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Uram Isten!!! Mondjuk a lakatos szekrény is nagyon jó ötletnek tűnik. ( meg ez a számozás is persze)
2016. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!