Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fiamnak magas láza van,...

Fiamnak magas láza van, hallucinál, ez normális?

Figyelt kérdés
2x fordult elő, hogy alvás előtt kapott lázcsillapítót, az szépen levitte neki és mégis elalvás után 2 órával felül, magyaráz, nyitva van a szeme, de nincs magánál.
2022. júl. 6. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a gyerekeknél láz nélkül is előfordult. 1-3 éves koruk között. A legmegrázóbb az első néhány alkalom volt, amikor a nagynál először találkoztunk ezzel és szegénykém magából kikelve üvöltött, hogy "Anya, anya,anya...!" Miközben ott voltam mellette, simogattam, öleltem, próbáltam magához téríteni, de látszott, hogy egyáltalán nem volt magánál és fogalma sem volt róla, hogy ott vagyok mellette. Ilyenkor be is pisiltek, ez inkább akkor tűnt fel, mikor már szobatiszták/ágytiszták voltak. Utána általában minden átmenet nélkül egyszercsak visszaaludtak. Másnap semmire sem emlékeztek belőle.

A gyerekorvos annyit mondott, hogy ilyen előfordul. Rohadt ijesztő volt, főleg azért mert hiába voltam ott, nem tudtam nekik segíteni.

2022. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pavor is lehet.
2022. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. Az 1 vagyok. Köszönöm szépen! Én eddig nem tudtam, hogy mi ez, de most, hogy leírtad és gyorsan utánaolvastam, már egyértelmű, hogy az enyéimnek is ez volt. Vicces az egészben, hogy se a doki se a védőnő nem mondta ki, hogy mi lehet ez, csak azt, hogy előfordul ilyen. Köszönöm! ❤
2022. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálistennek őt hamar kilehet zökkenteni, de para.
2022. júl. 6. 08:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Az enyém alvajáró is. Az még a para!

Kérdező! Ilyen gonddal szerintem orvossal konzultálj. Ne itt.

2022. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém meg félig nyitott szemmel alszik😁 néha csak kukkolom a kamerán, meg felszokott ülni, és ülve visszaszundizik, és ha ehhez hozzávesszük a szemét, akkor simán azt hittem párszor hogy felkelt.
2022. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pavor ahogy előttem is írták. A nagyobb 8 éves még mindig előjön, a kicsi 2 nála most kezdődik...
2022. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!