Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez az ultrahangon ? (...

Mi ez az ultrahangon ? ( 8.hét )

Figyelt kérdés

a doki annyit mondott, hogy nem tudja pontosan de valószínű vér , van egy kis leválás és pihenjek. Ott hirtelen le sokkoltam és azt sem tudtam mit kérdezzek.. Ezt megúszhatjuk baj nélkül ? Már volt egy veszítésem és nagyon aggódom :(


[link]



márc. 11. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt senki nem fogja tudni neked megmondani mi van az UH-n. :( de kívánom,hogy rendbe legyen minden!
márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem, hogy túl sok szonográfus tolong itt😂

Nyugi, amikor az én hematómám szervülni látszott, közölték, hogy itt viszont van egy "echo mentes" terület. Hiába kérdeztem mi az, nem lehet tudni. Lehet, hogy a hematómából kifolyt alvadt vér, lehet más 🤷🏼‍♀️ Én is túlvagyok már egy vetélésen, tudom, hogy ilyenkor nem lehet megnyugodni, de a legtöbb, amit ilyenkor tehetsz, hogy sokat pihensz és szeded, amit adnak. Akkor te mindent megtettél, a természet fogja eldönteni, hogy megmarad-e. Drukkolok neked!🤞

márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi !! ❤
márc. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!