Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki nagyon-nagy...

Van itt olyan, aki nagyon-nagyon sokat hízott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én sajnos brutál sokat felszedtem, bár tény, hogy vizesedek is. Szörnyen el vagyok keseredve, nem is igazán értem az okát, mert nem sokkal eszek többet, mint a terhesség előtt. Akinél volt ilyen, leírná mennyit hízott elejétől a végéig? Illetve ha már aktuális, hogy a szülés után mennyit sikerült-e leadni a súlyból?
márc. 11. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi az a brutál sok?
márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Én több mint 20 kilót híztam. Kb olyan 8 kiló jött le szülésnél és vagy 5 vissza szoptatásnál. Aztán küzdöttem pm alulműködéssel.

Most a másodiknál 26 hetesen 5 kilót híztam. Próbálok nagyon figyelni az étkezésemre, zöldséget és gyümölcsöket sokat eszek és napi 3 liter víz semmi üditő.

márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak a 20. héttől híztam, de onnantól egyenletesen heti 1kg. 41. héten szültem, 21 kiló lett a vége, de az a helyzet, hogy rám fért. 175 centihez 56 kilóval kezdtem a terhességet, csont sovány voltam, 4 hónappal szülés után 67 kiló vagyok, csontsoványból átlagos lett a testalkatom.
márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

45 kg voltam mikor terhes lettem. Testképzavaros voltam egész nap nem ettem, kórosan sovány. Xxs méret.


78-al vittek szülni. 33 kgot híztam összesen. Terhesen mérlegre se mertem állni kb. Iszonyatosan kívánós voltam folyton csokit ettem csokival és hamburgerrel. Xl méret lettem.


Most a kicsi 1 éves. Nem fogyózok úgy mint régen mert nem szeretnék elájulni (mint sokszor), csak nem eszek édességet és sokat mozgok (a gyerek miatt elég aktív illetve szeret levegőn lenni). 53 kg vagyok. Normál testsúly xs-s méreteket hordok.

márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
16-20-25. 3x szültem. Szerintem most mégtöbbet fogok....mert mar most plusz 4 kg pedig 12 hetes leszek
márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
KB 30 kg jött fel, és 1 év alatt értem el a szülés előtti súlyom, illetve már csak 4kg plusz volt. Aztán jött a 2.terhesség ott csak 12 kg jött fel, pedig ugyanannyit ettem, és szintén 1 évembe került leadni.
márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

+10 kilóval kezdtem eleve.

73kg voltam, 95-el mentem szülni, 85-el jöttem haza. Most tartok egy év után 75 kilónál. Jelenleg azzal küszködök hogy leadjam végre, de őszintén bevallom sokszor elgyengülök.😅

márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#3 jó neked én meg visszafogytam majdnem a kiinduló súlyomhoz.

52kg voltam 166cmel terhesség elött 63al mentem szülni most 55 vagyok megint vézna 🤷‍♀️🥺

márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
20-25 kg között, amiből kb 8 lement mindkét alkalommal. Utána a szoptatások alatt felrántottam még 12-13kg-ot. Az első gyerek második életévére leadtam, most a kicsi tíz hónapos, még 20kg rajtam van, 10-et leadtam. Ha nem ettem volna annyit, tuti nem szedem fel a töredékét, de hát sokat ettem, főleg a szoptatások alatt, te jó ég... Egy lovat is szétkaptam volna :-D
márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

"Aki nem zabal, az nem hizik. Ennyi. Figyelj oda."


25 kilót híztam, nem zabáltam. A szülés másnapján 5 kilóval voltam kevesebb, mint az induló súlyom.

márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!