Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességemnél már 9...

Az első terhességemnél már 9 hetesen volt egy kicsi pocakom most a másodiknál annyira lapos a hasam mint még soha.. Lehet hogy nem nő rendesen ?

Figyelt kérdés
Mindenki azt szajkozza hogy a 2.baba sokkal nagyobb es hamarabb látszik, ugyhogy most nagyon elkezdtem aggódni

márc. 12. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél nagyon látszott a piffadás az elején brutál nagy hasam volt ahhoz képest. Most a másodiknál nem látszik szinte semmi. A babánsk semmi baja amúgy.
márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél sem a baba látszódott, csak puffadtál
márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

9hetesen kizárt, hogy a baba látszott.


Nekem egyébként a 2.-al fele akkora hasam volt szülésnél, holott ugyan akkora méretekkel születtek.

márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem olynan törvényszerű, hogy a második, vagy akár harmadik, akárhányadik babával nagyobb a hasa valakinek. Itt vagyok én, aki a harmadik babánán is 20+ hetesen úgy nézett ki, mint aki maximum jól bevacsorázott 🤷🏼‍♀️. 30+ hetesen tippeltek 18-20 hetesnek max. A szülőszobára is kisebb hassal mentem, mint sokan az első babájukkal... Az elején a puffadást látni, sok kimama puffad az első trimeszterben.
márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a második terhesség,akkor nyilván tudod,hogy az elsőnél 9 hetesen puffadás látszódott.
márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok butaságot mondani, de az elsőnél én nem éreztem semmilyen puffadásra utaló egyéb tünetet. Sem had fájás sem sűrű szellentés 😅

Alól a szeméremcsont felett kezdett " kerekedni" de idegenek nem mondták volna meg, max azt hogy jóllakam. De ismerem s testem és én láttam. Nagyon vékony alkat vagyok. Az elso terhesseget 42 kilóvalnkezdtem, a másodikat most 45

márc. 12. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
16-24 mm és 7 gramm, szerinted valóban őt láttad? Ha 42 kiló voltál, akkor sem őt láttad. Pauffadásnak hívják! Ahhoz képest hogy a 2. baba, elég tájékozatlan vagy.
márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szerepelt a kérdésben, hogy: mit gondolsz rólam :)
márc. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!