Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Mindig előjön...

Mit csináljak? Mindig előjön a nemi herpeszem. Tisztálkodok rendesen de már negyedszer jön elő a terhességem alatt. Nem szeretném ha e miatt császároznának.

Figyelt kérdés

Tudtok segíteni? :(

25 hetes vagyok


2009. febr. 8. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

Sok okosságot nem tudok írni de mivel terhesség alatt kicsit legyengül az immunrendszer egyből kijöhet bármilyen nyavalya pl herpesz

De legyél + és arra gondolj hogy nem fog előjönni rendesen fogsz szülni :)

2009. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd a nőgyógyászod segítségét, én is kíváncsi lennék, hogy mit mond.
2009. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ezt egy herpes simplex nevű vírus okozza, gyógyszer nincs rá, mert kiirthatatlan, csak tüneti kezelést lehet rá alkalmazni+klinikai immunerősitőkkel a szervezetet egyfolytában stimulálni.

De ezek várandósság alatt sajnos nem alkalmazhatóak.

Klion tabletta+kúp elszokta a tüneteket mulasztani, de ezt orvos irja fel, és szerintem is ezt vele beszéld meg.

2009. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

esetleg homeopátia?

Rhus-toxicondrendon 30 CH szerből 10 golyó havonta, 3-4 hónapig.


Croton tiglium 15 ch-ban javasolt a viszketés megjelenésekor.


A nemi szervi herpesz kiújulásában elsősorban az alkati kezelés segíthet, ennek megállapításához azonban személyes orvosi konzultáció szükséges.


Tüneti szerként a panaszok első jelentkezésekor a Croton tiglium C9-es higításából és az Apis mellifica C15-ből szedjen naponta 3-4x5 golyócskát, ezek a szerek azonban csak a már meglévő panaszokat enyhítik, megelőzésre sajnos nem alkalmasak.


[link]

2009. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

En is igy vagyok vele sajna...tarts otthon herpesz kremet...es ahogy erzed hogy valami nem stimmel kend be. A masik ami nekem bevalt a First spray...

Es az egyel nagyon sok zoldseget.

Az elottem szoloknak igazuk van...sajna az immun rendszer gyengulese miatt johet ki. Ja es probalj sokat pihenni. Bagatelnek hangzik, de nekem bejott.

Boldog babavarast

39 heteske

2009. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki hozzászólását!

Itt Londonban nem vizsgál nőgyógyász a terhesség alatt, amikor kértem a védőnőt meg a háziorvost adjon beutalót akkor meg néztek rám hogy minek? Na szóval itt sajna nem úgy működik mint otthon. Novemberben elmentem egy orvoshoz máshol aki megvizsgált, ő csak annyit mondott ne csináljak semmit majd elmúlik. Na persze.... Ja és hogy sós vízzel mossam le az érintett területet.

Ez nem sok. :(

Mindenképp utána nézek ezeknek a szereknek amiket írtatok!

2009. febr. 9. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok. En is kint elek angliaban irass fel a a hazi orvosoddal clotrimasol kremet. nekem is azt adtak. egy het alatt eltunteti. es mivel kismama vagy ingyenes.

ebbol legyen mindig otthon, es amikor erzed azt a furi erzest azonnal kend be.

2009. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi az ötletet utolsó válaszoló!
2009. febr. 9. 20:17
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,

Most néztem utána, az a Canesten más néven. Sajnos az nekem nem sokat segít. :(

2009. febr. 9. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy probat meger...szerintem valami mas az osszetevoje mert nekem bejott mig a canestern nem
2009. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!