Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség?

Laura7 kérdése:

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam nőgyógyásznál, de sokat nem tudtam meg tőle sajnos... Annyit mondott, hogy ha nem sorvad el a sárgatest akkor lehetek terhes. Alhasi fájdalommal mentem, ami jobb oldalt fáj nagyon, kb.alig bírok menni. Hüvely gyulladásra kaptam kúpot.

A papíron ez van:

Rendes nagy uterusban 9mm-es endometrium, a jobb andexum vetületében egy 29x34 mm-es corpus luteum, körülötte douglasban minimális szabad hasi folyadék.

Szerintetek?



márc. 12. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom még a menzeszed se aktuális, azelőtt meg az orvos se tudja, hogy MAJD terhes leszel-e…

Ha nem jön meg, csinálj egy tesztet és kész.

márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A napokban kell megjönnie, szóval elég esedékes..
márc. 12. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
9 milliméteres mégnyálkahártyával? Biztosnem.
márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3! Miért nem? 8mm elég a beágyazódáshoz vagyis menstruáció előtt kb.1 héttel elég annyi. Nekem 5 hetes terhesen volt 9,5. Kérdeztem is, hogy nem kevés -e, azt mondta, ehhez a terhességi korhoz nem. Azóta 17hetes vagyok, szóval úgy néz ki, elég volt.
márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a napokban kell csak kezdődnie a menstruációdnak akkor miért mentél dokihoz? Leghamarabb 6-8 hetesen célszerű mert akkor már lwt is valamit. Te most vélhetően alig vagy 4 hetes. Már ha terhes vagy.
márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem terhesség gyanúja miatt mentem, hanem alhasi panaszok miatt,csak az orvos mondta amit ugye leírtam és gondoltam megkérdezem, hátha valaki volt már ilyen értékekkel pár nappal menzesz előtt és terhesség lett belőle.
márc. 12. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki volt, mert ezek normál értékek menstruáció előtt és kora terhesen is.

#4

márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Teszteltél azóta? Mi lett végül?
márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem emlékeztem pontosan, hogy legutóbb mikor jött meg, de aztán rájöttem, hogy 20.án, és még meg is lepődtem, hogy korábban, mert általában a hó végén szokott megjönni.

Szóval a mai napig vártam, még nem jött meg azóta. Viszont 3. napja görcsölget, feszülget tompán az alhasam, a mellem csak tegnap kezdett el iszonyatosan fájni, főleg a mellbimbóm...pedig minimum másfél héttel a mensi előtt már fájni szokott. Eddig mindig ha elkezdtem görcsölni akkor már legalább halványan szoktam vérezgetni.

Várjak még a teszttel szerintetek?

márc. 20. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Várjál.
márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!