Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok. Lehetsége...

Laura7 kérdése:

Tanácstalan vagyok. Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

7.-én jött haza a férjem, aznap óta vagyunk úgy együtt.

29-30 naposak a ciklusaim általában... Mindig borzasztóan görcsölök,rosszul vagyok, hasmenés stb. és rendesen megvan, élénk piros vérzéssel minimum 3 napig ha nem több.

Most viszont borzasztó székrekedéssel kezdődött, 24.e óta barnázok, első nap sűrű kevés barna maszat a bugyin, este betettem egy tampont gondoltam biztos megjön reggelre, hát nem... Ugyanez a barna dolog nagyon kevés szinte alig látható nagyon sötés vöröses árnyalattal, felesleges volt a tampon...Eközben végig a tipikus megjön érzés van, enyhe görcsölgetéssel. Két napig volt ez a "nagyobb" full sötét barnás maszatolás, azóta csak pisilésnél wc papíron, szinte alig látható halvány barna.Viszont a megjön érzés maradt, és bő vizes folyásom van. Most már ez az 5. nap. Elnézést a részletes leírásért, de másképp nem tudtam leírni és elég tanácstalan vagyok.

Ma veszek tesztet, nyilván akkor megtudom, hogy terhes vagyok-e , csak kíváncsi vagyok, hogy valaki járt-e már így, vagy tudja-e esetleg, hogy ez mitől lehet, illetve, hogy lehet-e terhesség miatt.

Köszönöm szépen!



jan. 28. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet amiatt.
jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs negatív teszt a kezedben bármi lehetséges.
jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma csináltan tesztet délután, és negatív... Akkor mi lehet a baj? :/ vagy reggel csináljak még egyet esetleg?
jan. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!