Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet gynoxin kúpot...

Terhesen lehet gynoxin kúpot használni?

Figyelt kérdés

Néhány napja van krémes fehér folyásom, viszketés nincs, talán pici irritáció. Elmentem egy orvoshoz, ezt írta fel. Mondtam neki, hogy előtte nap pozitív lett a tesztem. Igazából tudom, hogy ez még nem igazi terhesség, mármint még bármi lehet, csak véletlenül jött ki így, hogy pont másnap mentem. Nem hozzá szoktam járni egyébként, csak hozzá nem kell időpont, az én orvosomhoz meg vagy egy hónap, mire bejutok.


A lényeg, hogy a betegtájékoztató azt írja, hogy terhesen ne használjuk. Merjem használni szerintetek? Vagy inkább kérdezzek meg mást is?


márc. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha más panaszod nincs, várj még pár napot
márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont láttam a betegtájékoztatójában a terhes nőkre vonatkozó részt, nekik azt írta, hogy ne azzal az applikátorral tolják be. Szóval ha erről ír, akkor nyilván terhesek is használják.
márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ehhez nincs applikátor, csak a 3 kúp van.
márc. 13. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem 18 hetesen ezt írta fel a doki.
márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem még 37 hetesen is ezt írta fel a főorvos.
márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13-14 hetesen hasznaltam.
márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!