Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Előülő méhlepényem van...

Ha Előülő méhlepényem van akkor tényleg elöbb látszik a terhesség?

Figyelt kérdés
16 hetesen úgy nézek ki mint ha jóval idősebb lenne a terhessem. Súlyra meg nem híztam 1-2 kg-nál többet.
márc. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elől van, a 20. hét körül kezdett látszani. A kolléganőmnek hátul fekvő, ő a 20 héten már mindenórásnak nézett ki.
márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva. Az elöl lévőnél van a baba beljebb, hisz a méhlepény helyzete miatt ő befelé terjeszkedik. 🙂 Nekem szülés előtt is max 5 hónapos terhesnek tűnő hasam volt.
márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, második terhesség. Az elsővel nagyobb hasam volt ennyi idősen hátsó fali lepénnyel, mint most elől fekvővel.
márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mellső fali volt, az én 5 hónapos hasammal szerintem sokan szülni mentek 😀

Ettől függetlenül szerintem nem függ össze, nekem már nagyon korán (12. hét előtt) látszott a terhesség, mikor a lepény még nem is alakul ki teljesen, és a hasizmom szétnyílását is nagyon hamar észleltem. Ez szerintem genetika inkább.

márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elől van a lepény, de alig látszik a terhességem így 26 hetesen.
márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!