Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnàtok segiteni? 18 heti...

Tudnàtok segiteni? 18 heti uh-án azt mondtak mellső fali a méhlepényem ..most voltam sürgősségin 20 hetesen mert viz szerű folyásom volt es azt hittem szivárog a magzatviz de hala istennek nem az volt!

Figyelt kérdés
Most meg azt irtak a papirra hogy a méhlepény az (Elülső falon van) nem ertem akkor miért irták 2 hete a papírra hogy mellső fali??? Ugy tudom az elülső falon nem valami szerencsés .. segítenetek vagy ez a kettő ugyanaz? Első baba nagyon nem tudom ezeket. : -(

2023. aug. 13. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő ugyanazt jelenti. Kb semmit nem jelent, ha császárra kerül a sor, ott fontos hogy hogyan is helyezkedik, de ezenkívül max annyi hogy később érzel magzatmozgást. Semmi okod az aggodalomra!
2023. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mennyi jelentőssége van ennek? Semmi 😊


Nekem 7hetesen mellsőnek írták.

12hetesen hátsónak

17hetesen is hátsónak

18hetesen ismét mellső

30hetesen hátsó

36hetesen mellső


4 különböző orvos. Hozzáteszem a lepény nem tud vándorolni.


Akkor van baj, ha a méhszájat fedi, akkor kell pihenni. Azon kívül, hogy hol helyezkedik el, semmit nem befolyásol, semmivel nem rosszabb egyik sem mint a másik

2023. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kettő ugyanaz, csak hol így, hol úgy hívják. Természetes szülésnél egyáltalán nem probléma, császárnál kell az orvosnak figyelnie, de ők meg addigra tudnak róla, és nem lesz gond. Meg igen, max. később érzed a magzatmozgást, de ez sem evidens, mert nagyon sok más tényezőtől is függ.

Az lehetne probléma, ha nagyon alacsonyan vagy méhszájon feküdne a méhlepény, mert az konkrétan megakadályozhatná a természetes szülést. De a 20. héten ezzel sem kell különösebben foglalkozni, mert még bőven elvándorolhat (és a legtöbb esetben meg is teszi).

2023. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A kutya mellső lába az elülső.😅 Tudod, a mellkassal azonos felén van, MELLső...
2023. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyébként már érzem a picim mozgását :) igaz gyengén, de érzem a rugásokat :)
2023. aug. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!