Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjam meg a higiénikus...

Hogy oldjam meg a higiénikus nyilvánosWC-zést egy 6-7 órás autóút alatt?

Figyelt kérdés
Van tippetek arra, hogy milyen megoldással tudnám biztonságossá tenni a nyilvános wc használatot, hogy biztos, hogy ne kaphassak semmit?
márc. 15. 16:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mármint ne kaphassak el semmit. 6. hét végén és 8. hét elején leszek amikor utazunk
márc. 15. 16:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Ne nyalogasd a wc-t. Teríts az ülőkére wc papírt.
márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt, amit nem terhesen is megtesz az ember.

Valaki fölé hajol, és úgy pisil, én speciel sok réteg papírt pakolok a deszkára.

Mellette kézfertőtlenítő, papírtörlő, arra az esetre, ha nem lenne.

márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezet mosol befele, nem ülsz rá a wc-re, kezet mosol kifele. Én így csinálom akkor is, ha nem vagyok terhes.
márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, én életemben nem papiroztam, meg guggolgattam, csak letoroltem fertőtlenítő kendővel és annyi. Sosem kaptam el semmit
márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi. sajnos sok olyan hely van, ahova még bemenni se merek, nemhogy fészketrakni a húgyba, és úgy ráülni :D

akkor az ilyen eszközt, amivel állva lehet pisilni, nem javasoljátok?

márc. 15. 16:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nem terhesen. Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem terhesen se akartam összeszedni semmit.
márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan undorító helyek vannak útközben, akkor esetleg pisilhetsz az út széli dzsindzsásban is, már nincs hideg, és biztos van valami "bújóhely" :)
márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Én idegen helyen amúgy se ülök rá soha, mindig fölé guggolok. Utána kézmosás, ha olyan hely akkor még kézfertőtlenítés is ha kijöttem. Még 40 hetes terhesen is ment a fölé guggolás.


Nőgyógyászati műtét után amikor nem tudtam guggolni életmentő volt a papír wc ülőke, de azért az nem teljesen életbiztosítás, visszafröcskölhet ahogy pisilsz a víz.

márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Fuh, hát én pl alapból nem szoktam ilyen helyeken ráülni a vc-re, mióta kismama vagyok másnál is meg munkahelyen is teszek rá vc papírt
márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!