Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha szeretek bugyi nélkül...

Baj ha szeretek bugyi nélkül aludni? Higiénikus ez a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk itthon csupin, és most gondolkodtam el h ez lehet hogy most nem is olyan jó!15+4 kismami
2009. jún. 18. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En csak bugyi nelkul alszom.Nem szoritja semmi a pocimat.
2009. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem miért lenne gond. Nyugodtam aludj buyi nélkül :)
2009. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én (és a párom is) mindíg csupin alszunk!!! :) Terhességem alatt is így volt!Talán a félidőtöl volt rajtam bugyi-tisztaságival...mert elkezdődött a terhesség alatti folyás :(
2009. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Boldog nyugodt babavárást Nektek!
2009. jún. 18. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En bugyiban csak akkor aludtam amikor mensiztem -hu, de reg volt :) 35 hetes vagyok....


... vagy amikor azt akartam, hogy a parom eszrevegye, hogy egy uj "csipkes csoda" van rajtam... De azt hiszem az ilyen esetekben soha nem ebredtem bugyiba fel reggelente... :D

2009. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor hogy alszok.Van amikor bugyi nélkül de van amikor a férjem lengébb boxerjában.Az is nagyon kényelmes nekem:-))Ez már nekem is megfordult a fejemben hogy higiénikus e,de szerintem nincs benne semmi.

Boldog babavárást!

2009. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam egy babamagazinban hogy megallapitottak azt,hogy aki tangat hord terhesseg alatt,sokkal konnyebben kap el fertozeseket es konnyebben vandorolnak at bacilusok a vegbel kornyekerol mint annal a kismamanal aki normal bugyit hord.
2009. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ugy eszembe jutott most hogy olvastam a kerdest,bocs hogy nem pont a kerdesre valaszoltam!!!
2009. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En pizsialsoban alszom nem meztelenul teljesen.
2009. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is imádunk puciskodni.Az utolsó előtti válaszolót,csak igazolni tudom.Életembe tangát hordtam,és mindíg fájt a pisilőm,gyakran volt hüvely panaszaim.A doki mondta ezt a fertőzés dolgot,és azóta rendes bugyit hordok.És rájöttem,hogy nagyon imádom!!!:D Ja amúgy meg én csak pizsi felsőt húzok,alul szabad vagyok.Felsőt is csak azért,mert a légkonditól fázok felül.De télen tök pucik vagyunk,kivéve mikor megvan.Úgyhogy nem szégyen,szerintem tök jó dolog.És így szerintem még intimebb dolog,hogy terhes vagy.
2009. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!