Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas HCG növekedés?

Magas HCG növekedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menzesz előtt 6 nappal csináltam tesztet, mivel nagyon fájtak a melleim. Halványan, de pozitív lett, a digitális is kiírta az 1-2 hetet. Voltam vérvételen. Az eredmények:

3+4 61 mlU/ml

3+6 194 mlU/ml

4+4 4545 mlU/ml

Volt másnak is hasonlóan gyors növekedés? 1 vagy 2 baba lett?

Miért szúrattam szét magam? Mert 4 terhességből csak egy lányom született, sajnos a többivel elvetéltem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Magas HCG szint
márc. 19. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is gyors volt, de azért nem annyira, mint a másodiknál a tiéd. Dpo.-t nem tudok, mert kiderült, hogy biztos kisebb, mint én hittem.

1. 290, rá 3 napra

2. 1637, rá 5 napra

3. 14637

Orvosok szerint gyanús, hogy 2 petéjűnek indult (nem csak ez alapján), de végül egy van.

márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába méreted, nem leszel előrébb. Attól, hogy egy ideig jól növekszik, ugyanúgy elvetélhetsz.

Egy kémiai után én is eljátszottam ezt. Szépen duplázódott, aztán megállt, es pont semmivel nem jutottam vele előrébb, mert akkor már UH-n is látszott volna simán, hogy nem oké.

márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2! Nem mondta, hogy tovább méreti. Ilyenkor még uh-n semmi nem látszik. Igen, jó érték után is elhalhat, de fordítva nem! Ha az látszódna, hogy csökken, vagy nem nő, akkor eleve nem éli bele magát és nem készül izgatottan az első uh-ra. Én például pont ezért mérettem.

#1

márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tisztában vagyok vele, hogy elhalhat később is a terhesség, az első és a harmadik a 11. hétben, az utolsó a 7. Hétben halt el. Csak az utolsónál mérettem kétszer, ott látszódott, hogy nincs meg a duplázás, így nem is éltem bele magam.

Csak meglepődtem az eredményen, hiszen nem a kétszeres lett.

márc. 19. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 nappal a fogamzást követően lett 161, kétpetéjű ikrekkel.
márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem is magas volt és kb 3-4szereződött.

Magas lehet:progeszteron,elötte volt nem oly rég terhesség(nem ment végig),lány babák,genetikai betegség,ikrek

Szóval sok mindentől lehet .

Nekem elötte hónapban kémiaim volt és lány lett. Egészséges.

Elötte én is 2x vetéltem orvosi segítséggel így én is mérettem folyamatosan.

márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!