Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogant a babám?

Mikor fogant a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Május 13 ra vagyok kiirva.

Október 5 én volt 8+3 napos. Október 31 én 12+0. Utolsó mensim Aug.7 én volt.

Csak kiváncsiságból érdekel hogy mikor fogant. Nem azért mert volt több férfi az életemben.


márc. 25. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem tudja mikor fogant. Max azt, hogy mikori együttlétből.
márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Julius 27 én voltunk együtt

Meg augusztus 18 án

Augusztus 7 én menstruáltam

márc. 25. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Ha Aug 7én megjött, akkor a a júli 27 kapásból kizárt.

Mint írtad, aug 18 a másik nap.... 2db szex volt összesen?

Mert ha az egyik kizárva, akkor nem kell egy atomfizikusnak lenni, kitaláld melyik a másik lehetőség

márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen csak 2 db volt.

Csak azért érdekel mert soha nem értettem ezt a számolosdit. Hogy amit az ultrahang ki ír méreteket azt kell vissza számolni és az a fogantatás napja? Mert ha én azt vissza számolom akkor a menstruációm napja jön ki. De én mensim után kb 12 ik napon voltam együtt a párommal

márc. 25. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mensi első napja a terhesség első napja. A kutya nem nézi, pontosan melyik napon fogant.
márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A menstruacio utáni 12.napi együttlétből fogant. Hogy pontosan mikor, azt senki nem tudja, ezert az utolsó mensitol számolnak, mert az legalább fix.

A többi meg úgyis mindegy, mivel kiírnak 40.hétre, de nem 100, hogy akkor is fog születni. 38 és 42 hét között normális, de vannak koraszülött babák is, úgyhogy felesleges ezen ennyire rugózni.

márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval amit az ultrahang kiír az nem a magzat valódi kora? Hanem abból -2 hét kb akkor fogant?
márc. 25. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Amikor nem jön meg, már kapásból 4 hetes vagy, holott az embrió 2 hete kezdett fejlődni.

De a spermiumok 5 napig is elélnek bent és az ovulació pontos idejét sem lehet tudni, szurkálás vagy fehér folyás ide-vagy oda. A kilökődést nem tudni pontosan és onnan is 24 órán át életképes a pete, úgyhogy azt hogy pontosan mikor egyesült a 2 sejt, nem lehet tudni es nem is kell.

Te az aug.18ai együttlétből lettél terhes.

márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik férfinek örülnél jobban, ha ő lenne az apa? Senki nem rugozik ezen ennyit csak akkor ha nemtudja melyiktől fogant meg.
márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni hogy kapcsolatban havonta 1x szexeltek és erre a langyosnak se mondható kapcsolatba akartok gyereket.
márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!