Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik, higy pozitiv ovulacio...

Letezik, higy pozitiv ovulacios tezst ellenere kesobb fogant a babam?

Figyelt kérdés

Az ovulacios teszt, 28 napos ciklusnal, kozepidoben lett pozitiv. Szoval, a 15.ciklusnapon lehetett az ovulaciom. 19.ciklusnapra mar biztosan megtortent a doki UH-s vizsgalata alapjan.


Az elso ultrahangra a szamitott 8+2hetesen mentem, ekkor csak 7+4nek felelt meg a baba.


A 12.genetikai UHn, 12+2hetesen, 11+5nek mertek.


Most a 18.heti genetikai UHn 18+3hetesen mentem es 17+4nek mertek.


A kimaradt menstruacio napjan is extra halvany lett a tesztem, szinte csak sejtheto vonallal,

4nap kesesnel a predictor early-n sem volt egyforma a ket csik erossege.


Letezik, hogy pozitiv ovulacios teszt ellenere, ami masnapra negativ lett, kesobb fogant a baba?


Genetikailag nem hinnem, h alacsony lesz a baba, mert en is 177cm es a parom is 182, van mar nem egy kisfiunk, o is magasabb az atlagnal.


Az ultrahangokon minden rendben, egeszseges, csak kisebb...


Letezik h az ovulacios teszt ellenere es a doki UHn megallapitott ovulacio megtortente utan kesobb megis lett volna meg egy extra ovulaciom?


Volt mar valaki igy hogy "biztosra tudta", mikor ovulalt, megis kisebb volt a babaja minden UH-n?


A szules datumat is modositani szeretnek az orvosok...


2019. ápr. 12. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Nekem volt h 11. Napon lett pozitív de uh alapjàn csak 15. Nap volt ovulaciom. A hőgörbem én is 16. Napra ment fel. Szal 4-5 nap volt az eltérés. Az lh teszt csak az lh csúcsot méri. Nem garancia h aznap megrepedt a tüsző.
2019. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Én nem néztem ovu teszttel, de úgy éreztem hamarabb fogant, mint félidő, mert tüneteim is az elmaradt menszesz előtt egy héttel már jelentkeztek. Most a 12. UH-n egy héttel nagyobbnak mérték.
2019. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!