Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni Bourbon vaníliás...

Lehet enni Bourbon vaníliás fagyit?

Figyelt kérdés
Nem találtam róla semmilyen információt, de érdekelne, hogy lehet-e enni terhesség alatt.

márc. 25. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A Bourbon Vanília a világ egyik legkiválóbb vaníliafajtája, amelyet Madagaszkár, a Comore-szigetek és a Bourbon-szigetek területén termesztenek. Gazdag aromájával és finom ízével kiemelkedik a többi vanília közül, ami garantálja, hogy minden elkészített étel különlegessé válik.


Nem ciki ám utánaolvasni valaminek, amit nem tudsz...

márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
🤦🏻
márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Reméljük csak troll és nem szaporodik.

Ha mégis, akkor töltse tanulással ezt a 9 hónapot, ráfér. Fagyit mindig lehet enni.

márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Én is tettem már fel hülye kérdést. Természetesen mindenki nekem esett milyen hülye vagyok. Igen tudom hogy az volt, de azt ne gondoljátok hogy ti tökéletesek vagytok vagy hogy mindent tudtok.
márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Google.
márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
😂🤦
márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vanília fajta. Miért ne ehetnéd?
márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, mert olyan suta hogy azt hitte ez Whiskey-s 🤷🏼‍♀️🤣
márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!