Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még szívhang?

Lehet még szívhang?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal, 7 hetes vagyok. Crl: 11mm, de sajnos szivhangot nem talalt. 3 hét mulva hivott vissza ami nekem soknak tunik, vagy csak azt varja beindul-e a veteles? 2 het mulvara kaptam idopontot maganba.

márc. 26. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Énis elmennék mashova,de nemvalószínű hogy élő terhességvoszont a meretei meg nem.kicsik.

Szoritok

márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, itt már nem lesz szívhang. Mérete és a terhesség kora alapján is kéne már. Szerintem is a vetélés beindulását várja, azért adott olyan későre. Egyedül abban bízhatsz, hogy van, csak a doki és a gépe egyszerre béna.
márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 hetesen 16mm volt a crl és 1 nappal kisebbnek vették. 2 hetet tuti nem bírnék ki így, hogy nem tudom mi van. Akár bemennék a kórházba is nőgyógyászatra, azt mondanám hogy nagyon görcsölök aztán vizsgáljanak meg. Elküldeni elvileg nem küldhetnek
márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen kellene már hogy legyen.
márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13! Az biztos nem. Nekem 6+3-at mondtak 5mm-re és mivel mindenen is parázom (volt rá okom), az összes táblázatot megnéztem és mindenhol annyi. 7+0-nál volt 10mm. Nem lehet, hogy a petezsák méretével kevered?
márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13!

Akkor ott valamit elnéztek.

7+1nél 11mm volt az egyik gyerek, 7+3nál 13mm. És mind a kettő a táblázatok szerint napra pontos méretű volt.

márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok bocsi, én írtam el 6mm a crl, a petezsák volt előtte héten 11mm és a 2 szám összekeveredett :D

de ez alapján a kérdező 11mm-énél ha nincs szívhang az nem a legjobb :/

márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17! Igen, ezt megfejtettük a #13 válaszolóval😂

De az sajnos biztos, hogy a kérdezőnél már kéne lenni szívhangnak☹️

#15

márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!