Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még szívhang?

Lehet még szívhang?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal, 7 hetes vagyok. Crl: 11mm, de sajnos szivhangot nem talalt. 3 hét mulva hivott vissza ami nekem soknak tunik, vagy csak azt varja beindul-e a veteles? 2 het mulvara kaptam idopontot maganba.

márc. 26. 14:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mennek elobb is, de nem talaltam mas orvost ami kozel lenne hozzank.

Es nem nem fogok maganba szulni, es ha ott szupnek is mi kozod lenne hozza, foleg ahoz h mennyi penzunk van. Arra koltom a sajat penzem amite akarom. Ha unatkoztok akkor szedjetek hangyat.

márc. 26. 14:41
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 7 hetesen már kellene lennie szívhangnak.

Valószínűleg úgy van ahogy mondod vetélés beindulását várja.

De ha szeretnél másodvéleményt nyugottan menj magánba.

Szurkolók nektek!!

márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább a vetélést várja. Azért 7 hetesen már kéne lennie
márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valós a 7 hetes terhességi kor, akkor rég kellene lennie szívhangnak.
márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7+0 hetesen (IVF miatt biztos a kor) 9,5 mm volt, és volt szívhang. Már 1 héttel előtte is pulzálás.

Ez sajnos elhalt terhesség lehet. Vagy az orvos nézett be valamit nagyon.

márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a normalis valaszokat. En is ugy gondolom, de szeretnem mas orvostol is tudni, foleg h regi geppel csinalta a doki, bar tulsok remenyem nincs.
márc. 26. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

mind a 2 terhességemnél ekkor voltam én is dokinál. Méretre ugyan ekkorák voltak.

Vagyis fiam 7+1-nél 11mm, lányom 7+3nál 13mm. Szóval fejlödik, korának megfelel az tuti.

De hogy nincs szívhang, az gáz... Én is kérnék másodvéleményt mindenképp.

Nekem a 2 közt volt egy terhességem, ott a doki egy 5mm-es embriót sem vett észre. Szóval benne van az is, hogy a doki nézte csak be.


Bízz magatokban, de azért készülj fel a legrosszabbra is.

márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem a gép korán múlt, hogy nem talált szívhangot. Nekem 7 hetesen dübörgött a régi kórházi gépen a szíve. Inkább figyelj magadra és ha beindul a vetélés, akkor menj kórházba, lehetnek szövődmények. Ha nem történik semmi, akkor várd meg a 3 hetet. Nem olyan sok, mint most érzed.
márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
mikor volt pozitív teszted?
márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Márc. 5én lett halvány pozitív, 3 nappal később már szép erős volt.
márc. 26. 16:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!