Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem múló hüvelygomba terhesseg...

Nem múló hüvelygomba terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sárgás folyásra kaptam canesten kombi unot, el is használtam, de pár nap mulva sokkal rosszabb lett, ég és már darabos is. Most kaptam macmiror hüvelykrémet, azt ma fogom elkezdeni használni. Volt valakivel ilyen? Lehet, hogy az egész terhességet végig fogja kísérni a gomba? Nem veszélyes ennyi hüvelytabletta és krém?

márc. 26. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állandóan visszajött terhesen, meg előtte is amúgy már vagy másfél évig..a szüléssel múlt el végre, vagyis lekopogom, de csodák csodájára már 5 hónapja nem jött vissza :D sajnos nekem sem használt semmilyen tabletta, meg krém tartósan..de a babának nem lett semmi baja szerencsére :) próbáld nem tulaggodni, persze konzultalj erről folyamatosan az orvosoddal, ha nem múlik, de nagy eséllyel sehogyse lesz baj. Jó babazast :)
márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy gomba?

Terhesen nekem is mindent írtak már fel, mert nem múlt el a sárgás folyás. Végül vettek kenetet, se gomba se baci. Egyszerűen sárga lett terhesen a váladék.

márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos gomba, megnézték mikroszkóppal is, a kenet eredményre még várok. Csípő érzés is társul mellé, így biztosan fertőzés.
márc. 26. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 héten át nem múlott el.

29.héten egy fürdőben kaptam el, a medence szélén ülve vélhetőleg.

4féle kúpot kaptam rá, 10 hétig majdnem végig fennállt. Amikor már a dokik elgondolkodtak, hogy lesz így a szülés, a 39.héten elmúlt.

Pokoli volt. Nekem viszketett, de olyan szinten, majd megőrültem már.

márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!