Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt, most...

Terhesség alatt volt, most hogy már nem vagyok terhes miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt volt ez a szívdobogás érzésem, ami állítólag tök normális terhesség alatt. EKG-m jó lett, nem aggódtam. Két hónapja szültem és ha front van megint van ugyanaz a szívdobogás érzés pedig a vérnyomás, pulzus jó, EKG ismét jó (csináltattam háziorvossal). Akkor mitől lehet? Édesapámnak bolt infarktusa(nem halt bele hála istennek) ,nekem Aszpirin Protektet kell szednem mert leiden mutációm van. Azért nem vagyok nyugodt.
márc. 30. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány, vérszegénység is okozhatja.
márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De minden értékem jó, egy hete volt nagy labor.
márc. 30. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy időben szívdobogás érzés meg nálam még nehézlégzés is. Voltam kardiológusnál, pulmonológusnál, labort nézetni de mindig minden jó volt. Végül kiderült hogy pszichés, csak az agyam csinálta a tüneteket, de olyan ilyesztő tudott lenni.
márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!