Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bevehetek még egy...

Szerintetek bevehetek még egy Panadolt?

Figyelt kérdés
Most vagyok a hatodik hétben, sajnos fejfájós vagyok. Eddig nem vettem be gyógyszert mert még viselhető volt. Ma olyan fejfájásra ébredtem hogy még mindig nem tudtam felkelni. 11-kor bevettem egy Panadolt. Egy kicsit jobb lett de most megint elkezdett erősebben fájni. Szerintetek bevehetek még egyet?

ápr. 1. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beveheted, nem lesz baj tole. En is szedem, ha ra vagyok szorulva.
ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Algoflexet vegyél be ha van, vagy vmi ibuprofent. Egy szemtől nem lesz bajod, sajnos a paracetamol lepkefing a fejfájásra.

Nekem is az orvosom mondta, hogy ne kínozzam magam. Paracetamolról még olvastam is, hogy növeli az ADHD kockázatát.

Végig ibuprofent vettem be ha kellett. Időre született egészséges babáim voltak, normál fejlődéssel.

ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!