Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "reggeli" hányinger jelentke...

A "reggeli" hányinger jelentkezhet inkább estefelé is?

Figyelt kérdés
Én inkább este vagyok rosszul, még nem biztos, hogy terhes vagyok, de lehet...
2010. okt. 26. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelentkezhet. Én belecsúsztam a vészes hányásba az elején, és az is este kezdődött. Aztán meg a hányinger össze-vissza, mindegy, milyen napszak volt.
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem merek tesztelni. EGy hete volt pár napig tartó gyenge vérzésem, azt hittem, menstruálok... De lehet, hogy mégsem az volt?
2010. okt. 26. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:

szia..

Igen..nekem is inkább este felé volt eleinte.utána szinte egész nap émelyegtem.:)

Igaz soha nem hánytam...de tudtam volna,ha nagyon akartam volna:DD

2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok...

a hugom 16. hétig vérezgetett...nem is gondolta,hogy terhess..aztán jött a meglepi...:)

2010. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem tudom, hogy örülnék-e neki vagy sem, mert most kezdtem dolgozni egy új munkahelyen....
2010. okt. 26. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél mindig 16.30-tól elalvásig volt hányingerem.
2010. okt. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem reggel is és este is volt, de az esti még rosszabb volt a reggelinél. akkor igyekeztem lefeküdni aludni, legalább úgy nem volt hányingerem
2010. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem menet rend szerint délután fél négykor kezdődött, négyre erős lett és este tízig tartott, mint valami menetrend és így ment a 12.hétig:)reggel sose volt
2010. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Köszönöm a kérdést, már kezdtem megijedni, hogy egyedül vagyok ezzel így, hogy nekem a reggeli rosszullét este jön. :):) Kb ugyanúgy ahogy az előttem hozzászólók leírták. mikor mondtam a dokinak még ő is furcsán nézett, de bevallotta hogy ez is megeshet, bár nem jellemző :)

2010. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyik gyereknél sem volt reggeli hányingerem. Az elsőnél kimondottan csak esti émelygés volt, amásodiknál meg kb déltájban kezdődött.

Mind a kettőnél egy kezem meg tudom számolni hányszor hánytam.

2010. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!