Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam hogy a reggeli...

Olvastam hogy a reggeli hanyinger hianya sargatest hormon elegtelensegre utalhat ami vetelest okoz. Nekem meg sosem volt reggel max. Delutan vagy este, de arra gondolok az is a savam miatt. Holnap kezdem a 10. hetem ez normalis ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 terhességem volt.Egyiknél sem volt semmi bajom az elején.(A vége felé kezdtem vizesedni.)2 gyönyörű egészséges fiam született.Nyugodj meg nem lesz semmi baj,de ha nagyon aggódsz akkor beszélj a védőnővel vagy a dokiddal.

Szép babavárást!!!

2009. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül hányingernek lennie! Sok kismamánál előfordul, sok kismamánál semmi! Én a 32. hétben járok, de eddig semmi panaszom nem volt (nem émelyegtem, nem hánytam az elején, nem vizesedek, nincs striám...stb.) Örülj, hogy nincs reggeli hányingered és élvezd a babavárást! :)
2009. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második terhességem, 9 hetesen még csak 2 napig volt hányingerem. Az első terhességem alatt is csak 1 hétig tartott, mégsem volt semmi probléma.
2009. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés! Írnak ösze-vissza mindent... :/

Nekem nagyon hányingerem volt a 6. héttől a 10.-ig, hetente többször hánytam, mindentől öklendeztem, stb, és a 10. héten derült ki, hogy nem fejlődik a babám! :(

Oka: sárgatest elégtelenség!

++++ gondolkodás! :)

2009. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől kezdve nincs se hányingerem, sem émelygésem, nem is voltam rosszul. Szerintem nem kellene aggódnod, nálunk is ettől függetlenül inden rendben. Sőt örülj neki, hogy van időd, meg energiád a szebb dolgokra gondolni. Boldog pocakos napokat! 36. hetes kismami
2009. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki nagyon,hogy nincs semmilyen problémád a terhesség alatt.Én nagyon rosszul voltam az elején,most már kicsit jobb,de megint visszatért a hányás és a hányinger.Gondolkodj pozitívan,biztosan nincs semmi baja a picurnak!Nem kötelező az állandó rosszullét.

Vigyázz magatokra!

2009. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség!!!Nekem se volt soha hányingerem és jól vagyunk mind a ketten!!
2009. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!