Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 48 éves vagyok menst.60-70...

48 éves vagyok menst.60-70 naponta.Február végén menstruáltam kb 10 napig alvadtvérrel.Most úgy érzem mintha mozogna. Hat terhességi teszt,mind negatív lett,illetve febr. volt hüvelyi ultrahang és rákszűrés.Lehetséges,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A negatív tesztek miatt nem valószínü, de a heyledben elmennék az orvoshoz, hogy nézze meg a hormonszintedet, illetve az ilyen hosszú szüneket és hosszú idejü vérzés lehet problémás, ezt is ki kellene vizsgáltatni.
ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szinte kizárt a terhesség. A mozgás lehet bélmozgás is. Nem lehet, hogy korai klimaxod van?
ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Negatív teszttel és februári uh-val?🙄 Viccelsz ugye?

Ha azt az apróságot leszámítjuk, hogy kizárt, hogy minden teszt rossz volt, ha februárban nem láttak semmit, akkor legkésőbb januárban estél volna teherbe. Nos, én novemberben, most vagyok 20 hetes. Épphogy érzem a mozgást. 2 hónapja még az ég világon semmit nem éreztem, nem is érezhettem.

ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

#2!48 évesen már nem mondható korainak.

#3

ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez biza sokkal inkább a klimax. Fura, hogy 48 évesen ez esezdbe sem jutott...
ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább klimax lesz az. Én most vagyok 49 éves, utoljára tavaly ősszel menstruáltam, előtte nekem is épp olyan rendszertelen és hosszú szünetek voltak, mint amiről te írsz. Aztán egyszercsak elmaradt, és nem, nem vagyok terhes. Szerintem nálad is ez lehet a helyzet.
ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!