Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok abban segíteni vagy...

Tudnátok abban segíteni vagy választ adni hogy ez mit jelent a ultrahangos leletemen? Uterus75×39 Endometrium 9,6mm J.o.ov.29×29mm,benne kisebb foll.-ok.B.o.ov.30×25mm Ebből az eredményekből lehet baba?

Figyelt kérdés
márc. 21. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellett volna megjönnie?
márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van pozitív teszted?
márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott a doki aki csinálta az ultrahangot?
márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Jól sejtem, hogy még nem is késik?
márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az eredményből az égvilágon semmi sem utal arra hogy terhes lennél.
márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet gyereked mert egyértelmű a lelet alapján hogy van méhed és petefészkeid.

Hogy lesz-e és mikor azt majd a jövő eldönti🤷🏼‍♀️

márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszted és nem jött meg, akkor van rá esély , hogy lesz belőle valami. De az biztos, hogy nem normális, hogy októberben menstruáltàl utoljára. Hogyhogy nem mentél korábban dokihoz? Nem lecseszèsből, csak érdekel. Biztos pozitívak azok a tesztek?
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a doki mit mondott? Elmondtad , hogy októberben menstruáltàl utoljára? Ne privit írj, hanem ide, különben nem tudunk segíteni.
márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam voltam azelőtt dokinál semmit nem mondott csak hogy minden rendben van igen pozitív a teszten...
márc. 21. 17:41
 10/17 A kérdező kommentje:
Nő a hasam,mell érzékenység,szurkalodas a házban, szédülés, hányás minden tünet meg van pont ma voltam dokinál 2-3het múlva kell vissza menjek ennyit mondott
márc. 21. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!