Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem használ a magneb6 terhessè...

Nem használ a magneb6 terhessèg alatt? Eleinte tompította a fájdalmakat de egy 2 hete már egyàtalán nem! Váltsak másikra? Az orvosom nem mond erre semmit, csak ennél többet ő se tud tenni!

Figyelt kérdés
8hetes vagyok, progeszteront szedek és 3x2 magnéziumot , de sokat szúr a hasam és görcsölgetek is de egyàtalán nem erősen! Úgy néz ki van fertőzésem is ma este megyek orvoshoz!

ápr. 8. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesség elején az enyhe görcsök normálisak, nekem is volt, olyan érzés volt mintha meg akarna jönni. Ha nem verzel akkor nem valószínű, hogy probléma lenne

Viszont ha attól megnyugszol, nezesd meg magad.

ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt írták fel terhesgondozáson, ha gondolod próbáld ki. (Jobb mint a magneB6)


[link]

ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a blogot ajánlom magnézium témában:


[link]


Ha a magneb6 nem segít, akkor szerintem más magnézium se fog. De magneb6 is többféle van, nézd meg, a tied jól felszívódó-e.

ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!