Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetesen uh vizsgálatnál...

6-7 hetesen uh vizsgálatnál nem írnak a papírra CRL-t?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam orvosnál 7+4 naposan, 7 hetesnek ítélte meg a doki, mondta hogy szépen fejlődik, szívpulzálást láttunk, de a papírra nem írt sajnos ülőmagasságot, anélkül pedig nem adnak nekem időpontot az első genetikai ultrahangra. Ez normális, ilyenkor még nem mérik/nem tudják lemérni, vagy rá kellett volna írnia a dokimnak?
ápr. 9. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom rá KELL-e irnia az orvosnk. De nekem minden terhességnél rajta volt a leletemen.
ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De azt mindig mindenhol ráírták, vissza kell akkor menni a dokihoz hogy mérje le és írja rá
ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, kellett volna mérni, valamint nem csak pulzálás van 7. héten, hanem már bőven szívhang is.
ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mind a 2 terhességemnél rá volt írva (7+1-nél 11mm, 7+3nál 13mm)
ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Terhesség megállapításon voltam 7+6 naposan, mutatta a szívhangot is, és le is mérte, le is írta.

Menj vissza, hogy mérje le.

ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!