Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állami rendelésen 12 hetesen...

Állami rendelésen 12 hetesen csak uh van, vagy méhszájvizsgálat is?

Figyelt kérdés
Sztk-ba járok, bejelentkeztem már 12 hetes uh-ra. Ott gondolom nem vizsgálják a méhszájat, de be kell jelentkeznem külön nőgyógyászati vizsgálatra? Vagy a méhszájat nem is nézik egyáltalán a harmadik trimeszterig?

2023. jan. 8. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is nézzék, teljesen felesleges piszkálni ha a kézzel való tapogatásra gondolsz. Nekem a magándokim ultrahanggal nézte, csak a szülés napján nyúlkált.
2023. jan. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azért aggódom kicsit, mert volt korábban méhszáj műtétem.
2023. jan. 8. 06:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájra amúgy uh-n is rálátnak.
2023. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sztk-ba jártam. Nekem egész terhesség alatt egyszer sem nézték meg. 2x kellett vetkőzni, az elején egy rákszűrés miatt és a szülés előtti kenetvételhez. De akkor is csak annyit csináltak.
2023. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem nézték kézzel egyszer sem eddig. 39 hetes vagyok.
2023. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok,eddig sztk-ban 2x néztek meg lentről de UH-t nem csinának,ez miatt járok magándokihoz ő szinte minden alkalommal megnéz.
2023. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyugdíjas orvos, akihez korábban jártam SZTK-ba, mindig "tapogatással" (méh, hüvely) kezdett és csak utána jött az UH, 4 hetente mentem vizsgálatra (igaz, előtte nem sokkal volt vetélésem). Most - szintén államiban - nem nézett eddig méhszájat és van, hogy UH sincs, ritkábban is rendel be az orvos. Úgyhogy orvosa válogatja, van-e az elején és hogyan.
2023. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!