Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónap alatt +4kiló? !

1 hónap alatt +4kiló? !

Figyelt kérdés

Most jövök a védőnőtől és ki vagyok akadva.1 hónap alatt híztam 4 kilót.Hogy lehet ez?Nem eszem többet mint idáig.Egész terhességem alatt dicsért a védőnő hogy nem igazán hízok,a 24 hétig volt rajtam +2kiló,most meg már a 32hétnél +9-10 kilónál tartok.Ez nagyon sok?

Ti hány kilónál tartottatok a 32héten?Meddig tart ez a hirtelen sok súly gyarapodás,most már lelassul vagy most jön még rám igazán sok?Nem is értem hova jött rám ez a 10kiló,mert hátulról meg sem mondják hogy terhes vagyok,csak a pocim nagy (109cm haskörfogat).


32hetes kismami


2009. jan. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. ilyenkor ugrik meg a magzat növekedése is szóval belefér. a magzattal együtt mi is ciklikusan hízunk nem egyenesen arányosan. az utolsó négy hétben lesz még látványos akkor a csak a magzat heti 250 gr szed fel átlagban. szóval kitartás. szülés után lemegy ne féltsd az alakod:-) ja az össz hizásom 13 kiló volt. -9 mentem haza a kórházból.
2009. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
számoljunk. idő múlásával egyre nagyobb a méhed, a vér mennyisége a terhesség végére 1 literrel több, add hozzá a köldökzsinórt, a magzatvizet, a benned felhalmozódott vizet, azt, h esetleg a mostani méreckedésnél vastagabb ruha volt rajtad. ezek plusz g-ok. az utolsó hónapban nem nagyon van hízás, akkor már minden bajod lesz, nem fér kaja a gyomrorba, mert ott a gyerek.ja és a melled is nőtt...+gr ez is. a szülés után csak a gyerek súlya megy le, aztán szoptatással a többi. kisebb lesz a méhed, ... ne aggódj, a lényeg h egészséges legyen a baba.
2009. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én 30 hetesen jártam +13 kg-nál de én már az elejétől kezdve híztam mert ha nem ettem kb.2 óránként rosszul voltam. Most 34 hetes vagyok, nem tudom mennyi lehetek, de karikor ráálltam otthon a mérlegre és kevesebbet mutatott mint a védőnőnél. Hát nem tudom...vagy fogytam (nem hinném) vagy másképp mér a mérleg. Különben én sokat is ettem, épp mostanában mondhatom azt,h már nincs olyan étvágyam meg oda is figyelek mert nem szeretnék 80kg-an szülni.Elvileg 75-76 lehetek most. Nekem 2x is volt olyan,h. 1 hónap alatt +4kg jött fel de mondom én sokat is ettem akkoriban.
2009. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 8 hónap alatt 8 kilót híztam, az utolsó hónapban még plusz 10-et. A szüléssel 10-et le is adtam.

8 hónapig nekem is csak a pocakom nőtt, aztán mindenem:)

2009. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Csak még annyit,h. most lemértem, nekem "csak" 105 cm a hasam a 34. héten.
2009. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szió, én 34 hetes vagyok és a reggeli védőnői mérés alapján +10,5 kilót híztam. Az utóbbi 4 hétben 1 kiló jött fel, előtte levő 5 hétben pedig 4 kiló. Változó a súlygyarapodás. Szerintem most már lelassul a hízás nálad is, ne aggódj, a lényeg hogy a babával minden rendben legyen.
2009. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a haskörfogatom nekem 102 cm.
2009. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!