Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hónapban 1 hónap alatt 4...

6. hónapban 1 hónap alatt 4 Kg hízás az sok?

Figyelt kérdés
Eddig 5 hónap alatt átlagban 1 hónap alatt 1 Kg-ot híztam. A 6.-ban viszont 4 Kg-ot. Nem sok ez az eddigiekhez képest? Így tartok a terhességem alatt 9 Kg-nál. 28 hetes vagyok. Tapasztalatok?
2011. márc. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor nekem ilyen volt kiderült, hogy magas a cukrom. Neked jó lett a terheléses?
2011. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó lett, 2 hete voltam, 4.6, és 4.9 lett. Most egy hét alatt megint híztam 1 kilot. :( Engem nem zavarna, mert nem az a legfontosabb, hanem hogy a baba rendben legyen, csak a védőnőm jegyezte meg.
2011. márc. 11. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én volt,hogy 6 kg-ot szedtem fel egy hónap alatt.Nem volt semmi baj,csak nagyon vékonyan kezdtem a terhességet,és hirtelen ugrott meg a súlyom sokkal.Sem az orvos,sem a védőnő nem izgatta rajta magát,hiszen semmi panszom sem volt,és minden eredményem jó volt.
2011. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam, és az utolsó 3 hónapban újra csak keveset híztam. Valamiért akkor volt ilyen ugrás-szerű hízás. Egyébként végig ugyanúgy ettem, nem figyeltem egyáltalán, mennyit eszek.
2011. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!