Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csináltassam meg a 4D-t...

Hol csináltassam meg a 4D-t és mikor érdemes?

Figyelt kérdés
Tatabányán lakom, 12 hetes vagyok.
2010. okt. 27. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A holt nem tudom - /tisztántúl lakom -/

de a mikort igen.


Lehet 18. hét felett ha még nem tudjátok a nemét de szeretnétek megtudni.


Igazán a 24. héttől lehet szépen látni és egészen a 36-hétig mert akkor már lesz az utolsó elötti uh, - bár nem 4D-s -.

2010. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok,de még én se tudom,hogy hol érdemes megcsináltatni.Viszont annyit mondtak ismerősök,hogy a 20-23 hét között az ideális,mert akkor már baba formájuk van,és van egy kis husijuk is.... 20 hét alatt még kis csontosak,utána meg már nem igazán férnek bele a képbe rendesen.Legalábbis én ezt az infot kaptam.Én is olyan 22 hetes körül gondoltam,h elmegyünk vhova.

Szép napot.

20 heteske

2010. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi 25 hetesen voltunk mozizni, és már nagyon babás volt. Általában 24-28 hét közt javasolják. Utána gyakran már csak a pofija fér bele. Na, nem mintha az nem lenne nagy élmény :)

A hol-ra pedig nem tudok tanácsot adni. Mi nem arrafelé lakunk.

Boldog babavárást!

2010. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer akarsz menni, akkor érdemes tényleg a 24-28. héten menni. Én voltam 13 és 18 hetesen, és még szeretnék menni. Nekünk már 13 hetesen meg tudták mondani a baba nemét. Tatabányán nem tudom hol érdemes csinálni.

A pesti kismamának pedig csak ajánlani tudom a 4D Genesist.

2010. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tatabányán a Lolloknál van, de iszonyat drága állítólag. Mi voltunk Győrben és Pesten, a pesti volt a nyerő, oda megyünk a 28. héten is (Hepinet, a Váci utcában).

Van Tatán is 4D, de annak nem szép a képe állítólag.

Meg a dokim szerint van a kórháznak is 4D UH-ja, de rossz a fej. Bár megjegyzem ismerősöm nyáron akart menni, és már akkor rossz volt.

2010. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt lefelejtettem, hogy mi a 16. héten voltunk mozizás és a baba nemének kiderítése céljából. A 19. héten is voltunk, akkor genetikai vizsgálat lett volna, de elbújt a csöppöm. És megyünk mint mondtam a 28. héten- amúgy a dokim szerint onnantól kezdve érdemes. De szerintem előtte is nagy élmény. :)
2010. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. okt. 27. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bp-en a 4D genesis-ben a legaranyosabbak és a legtürelmesebbek!

Mind a 2 kisfiamnál oda jártunk, szinte havonta :)

A 12. héten megmondták a nemüket (be is jött mind a kétszer) mert a tarkóredőt ott is lemérettük!

Nem sürgetnek, ha nem úgy fekszik a baba, akkor kiküldenek sétálni! :) Nem mondják azt, hogy bocsi, ez egy ilyen nap, majd máskor! :)

Nagyon szép képeket készítenek!

Tatabánya nincs olyan messze Budapesttől :)

Ha ezt a rendelőt válasszátok akkor Barna Csillához menjetek!

Szép babavárást!

2010. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron is tudsz 4D-re menni.
2010. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, én 16+5 hetesen voltam, és nem bántam meg! A szonográfus már látta, hogy fütyköse van, és az arca vonásai is láthatók - tiszta apja :). Az egész gyerek belefér még a képbe, nem lóg még ki semmije... nekem hihetetlen élmény marad a dvd-m!!! :) Csak ajánlani tudom! (Mi Újpest központban voltunk a Pólus 4d-s ultrahangján)
2010. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!